News

Viki Gabor to przyjaciółka Roksany Węgiel! Co jeszcze o niej wiemy?

Viki Gabor to przyjaciółka Roksany Węgiel! Co jeszcze o niej wiemy?

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel/YouTube.com/VikiVEVO

Viki Gabor przyjaźni się z Roksaną Węgiel! Młode wokalistki bardzo się wspierają. Co jeszcze wiemy o przyjaciółce Roxie? 

Eurowizja Junior: nowe zasady wyboru reprezentanta Polski >> 

Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019

29 września odbył się finał specjalnych odcinków Szansy na Sukces, które wyłoniły polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior 2019. Jury w składzie: Majka Jeżowska, Paweł Rurak-Sokal i Dominika Gawęda (Blue Cafe) oraz Paweł Stasiak (zespół Papa D), a także telewidzowie zdecydowali, że do Gliwic pojedzie Wiktoria Gabor z piosenką Superhero.

Przypomnijmy, że o udział w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci walczyły też 12-letnia Gabriela Katzer i 11-letnia Nikola Fiedor.

TA dziewczynka reprezentuje Polskę na Eurowizji Junior! Znamy też PIOSENKĘ! >> 

Viki Gabor: wiek, pochodzenie, rodzina, informacje

Wiktoria Gabor ma 12 lat. Urodziła się w Niemczech, przez kilka lat mieszkała w Wielkiej Brytanii, ale jakiś czas temu przeprowadziła się z rodziną do Polski i aktualnie mieszka w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta.

Cała rodzina Wiktorii zajmuje się muzyką. Viki ma romskie korzenie, ale nie chce śpiewać tylko tradycyjnych utworów. W jednym z wywiadów zdradziła, że w przyszłości widzi siebie jako wokalistkę popową. Co ciekawe 12-latka tworzy już własne piosenki. Teksty i muzykę pisze wspólnie z siostrą Melisą.

Wiktoria Gabor: The Voice Kids, Instagram

W 2019 roku Wiktoria wzięła udział w II edycji programu The Voice Kids. Na castingu zaśpiewała piosenkę Katy Perry – Roar. Nastolatka dołączyła do drużyny Thomsona i Barona z zespołu Afromental i razem z nimi dotarła do finału. W ostatnim odcinku programu zaprezentowała swój pierwszy singiel – Time. Gabor zajęła w The Voice Kids drugie miejsce. 

Viki Gabor znajdziecie na Instagramie (@vikigaborofficial).

Wiktoria Gabor: to ona jest faworytką na Eurowizję Junior 2019? >> 

Wiktoria Gabor o Roksanie Węgiel

Tuż po tym jak ogłoszono kto wystąpi na Eurowizji Junior 2019, Wiktoria Gabor udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że jest bardzo podekscytowana udziałem w międzynarodowym konkursie. Nastolatka zdradziła też, że przyjaźni się z Roksaną Węgiel, która w zeszłym roku wygrała show z piosenką Anyone I Want to Be.

Nie chcę z nikim o coś walczyć, oczywiście nie z Roksaną, z nikim. Chcę być sobą. Nie chcę rywalizować z Roksaną, jesteśmy przyjaciółkami i razem się wspieramy nawzajem – powiedziała.

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pierwszy raz w takiej roli! >> 

Eurowizja Junior 2019: data, miejsce

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada na Arenie Gliwice. Show poprowadzą Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 – Roksana Węgiel. Ceremonię otwarcia (18 listopada, Katowice) poprowadzą natomiast Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska.

Eurowizja Junior 2019: bilety

Kiedy rusza sprzedaż biletów na Eurowizję Junior 2019? 30 września bilety będą mogli kupić mieszkańcy Gliwic i powiatu gliwickiego. Wejściówki będą dostępne w kasie Areny Gliwice, ale będzie ich ograniczona ilość (200 sztuk). Z kolei w dniach 1-7 października trwa przedsprzedaż biletów na stronie ebilet, a 8 października startuje główna faza sprzedaży (Arena Gliwice, Eventim, Ebilet, Kupbilet, Kupbilecik).

Roksana Węgiel: na Eurowizję chciała inną piosenkę! >> 

Ile kosztuje bilet na Eurowizję Junior 2019? Ceny wahają się od 25 do 399 złotych.

WYSOKA TRYBUNA: od 25 PLN

NISKA TRYBUNA: od 99 PLN

FAN ZONE (PŁYTA): od 99 PLN

FAN ZONE EARLY ENTRANCE (PŁYTA): od 149 PLN

VIP: od 399 PLN (bilet w specjalnym sektorze z pakietem cateringowym) 

Rodziny mogą skorzystać z pakietu biletów, który jest objęty rabatem 10% zniżki, a grupy zorganizowane powyżej 10 osób otrzymają 15% zniżki. Osoby niepełnosprawne, które chcą kupić bilet powinny skontaktować się mailowo z organizatorami konkursu pod adresem bilety@tvp.pl.

Czekacie na Eurowizję Junior 2019? 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z sesji zdjęciowej!💜 Co tam u was ?!😉💜💎

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Macie już jakieś plany na wakacje?❤Piszcie w komentarzach! ❤

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje 😍 Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość 🤗 To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was 🔥 Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne 💗 Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach 😘 #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj