News

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pierwszy raz w takiej roli!

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pierwszy raz w takiej roli!

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel pojawi się na Eurowizji Junior 2019 w nowej roli! Na pewno to będzie dla niej duże wyzwanie. O co chodzi?

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020?! Są wyniki głosowania >> 

Eurowizja Junior 2019: kiedy i gdzie się odbędzie?

Dzięki temu, że Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018, rok później Polska (po raz pierwszy) została gospodarzem tego konkursu. Przypomnijmy, że Roxie podbiła serca europejskiej publiczności piosenką Anyone I Want To Be.

17. Konkurs Piosenki dla Dzieci odbędzie się 24 listopada 2019 roku na Arenie Gliwice. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Europejską Unię Nadawców oraz Telewizję Polską.

W finale Eurowizji Junior 2019 wystąpią reprezentanci 19 państw, m.in. Hiszpanii, Ukrainy i Malty. Wokalistą, którego zobaczymy na scenie w barwach Polski będzie zwycięzca specjalnej odsłony programu Szansa na Sukces.

Eurowizja Junior: nowe zasady wyboru reprezentanta Polski >>

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel poprowadzi konkurs

22 sierpnia, w czasie prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej, ogłoszono kto w tym roku poprowadzi Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jedną z prowadzących Eurowizję Junior 2019 będzie Roksana Węgiel. Po raz pierwszy zobaczymy 14-latkę w takiej roli. Oprócz niej prowadzącymi show będą  prezenterzy TVP – Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora. Na razie nie wiadomo kto poprowadzi koncert główny, a kto będzie relacjonował przebieg wydarzenia z tzw. green roomu. 

Myślicie, że Roxie sprawdzi się w roli prowadzącej? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.