News

Syn księcia Williama nie wie, że zostanie królem! Dlaczego?

Syn księcia Williama nie wie, że zostanie królem! Dlaczego?

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Syn księcia Williama nie wie, że zostanie królem! Książę Cambridge zdradził dlaczego jeszcze nie powiedział Goergowi, że będzie następcą tronu.

Anna Lewandowska spotkała się z J.Lo! >> 

Najstarszy syn księcia Williama i Kate Middleton urodził się 22 lipca 2013 roku. Sześcioletni George jest trzecią osobą w kolejności do brytyjskiego tronu. Przed chłopcem jest tylko jego ojciec William i dziadek, czyli książę Karol. Jak się okazuje George jeszcze nie wie, że w przyszłości zasiądzie na tronie. Dlaczego?

Meghan Markle projektuje ciuchy dla znanych sieciówek! >> 

Książę i księżna Cambridge chcą jak najdłużej zapewnić swoim dzieciom jak najbardziej normalne dzieciństwo, dlatego nie powiedzieli Georgowi, że zostanie królem.

Nasza rodzina jest bardzo normalna. Kocham moje dzieci jak każdy ojciec i mam nadzieję, że George kocha mnie tak samo. Przyjdzie czas, żeby wytłumaczyć mu, jaką rolę będzie pełnił. Teraz zapewniamy mu spokój i bezpieczeństwo, okazujemy mu mnóstwo miłości – miał powiedzieć książę William kiedy dziennikarze zapytali go o syna.  

Bella Hadid i The Weeknd ROZSTALI SIĘ! Dlaczego? >> 

George, choć tego nie wie, już teraz jest przygotowywany do roli króla Wielkiej Brytanii. 6-latek chodzi do prywatnej szkoły Thomas’s Battersea w Londynie. Chłopiec musi też przestrzegać wielu zakazów, m.in. nie wolno mu używać z tabletu, a nawet… grać z kolegami w gry, które dopuszczają kłamstwo lub naginanie prawdy. Podobno po szkole George musi też głośno czytać przynajmniej przez 10 minut, a w czasie posiłków (których nie je wspólnie z rodzicami) uczy się zasad uprzejmej rozmowy.

Mówi się, że Kate i William (nie mówiąc synowi o tym kim będzie w przyszłości) ryzykują, że George dowie się tego od swoich rówieśników. Portale podają, że mimo swojego pochodzenia, książę nie ma w szkole specjalnych względów. 

Myślicie, że William i Kate dobrze robią nie uświadamiając 6-latka odnośnie jego odpowiedzialnej przyszłości?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wishing a very happy 93rd birthday to Her Majesty The Queen! Credit: 📸PA

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you to everyone for their lovely messages on The Duke of Cambridge's birthday! 🎂 ©PA

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj