News

Wojtek Sawicki oświadczył się. Influencer z niepełnosprawnością planuje ślub

Wojtek Sawicki oświadczył się. Influencer z niepełnosprawnością planuje ślub

fot. Instagram.com/lifeonwhlz

Wojtek Sawicki z Life On Wheelz oświadczył się swojej dziewczynie. Influencer z niepełnosprawnością planuje ślub.  

Kolejny ślub u Królikowskich? 22-letnia Julia wychodzi za dużo starszego Jakuba >>

Wojciech Sawicki ma 34 lata, mieszka w Gdyni, jest dziennikarzem muzycznym oraz influencerem. Profil na Instagramie @lifeonwhlz, który Wojtek prowadzi ze swoją partnerką Agatą Tomaszewską, obserwuje prawie 100 tysięcy osób.

Wojtek Sawicki z Life On Wheelz - choroba 

Mężczyzna choruje na rzadką i nieuleczalną chorobę –  dystrofię mięśniową Duchenne'a. Wojtek Sawicki porusza się za pomocą wózka elektrycznego, w oddychaniu pomaga mu respirator.

Wojtek Sawicki i jego dziewczyna pokazują na Instagramie codzienne życie i przełamują stereotypy na temat osób z niepełnosprawnością. Niedawno para się zaręczyła.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: to ten jedyny? Aktorka szczerze odpowiedziała >>

Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska zaręczyli się

Jestem dzisiaj najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Dlaczego? Gdyż oświadczyłem się najwspanialszej, najpiękniejszej i najważniejszej kobiecie w moim życiu. (…) W momencie, w którym zupełnie zaskoczona (dołożyłem ku temu wielkich starań) Agata powiedziała “tak”, poczułem trudną do opisania radość, a zarazem niesamowity spokój ducha. Wiem, że to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć… Kocham Agatę całym sercem, chcę z nią spędzić resztę swoich dni. Razem nikt nas nie powstrzyma, w duecie jesteśmy niezwyciężeni. Wierzę, że najlepsze chwile jeszcze przed nami. Trzymajcie za nas kciuki! Za nasze szczęście! – napisał Wojtek Sawicki na profilu Life On Wheelz.

Pod potem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla narzeczonych. Wpis o zaręczynach opublikowała też Agata:

(…) Czułam się najszczęśliwsza na świecie - właśnie On wybrał mnie i chce iść ze mną przez życie i nie boi się, że będzie to trudna i nietypowa droga. (…) Ja jednak zawsze o tym marzyłam i rzeczywiście - gdy nadszedł moment oświadczyn, poczułam się jak najbardziej wyjątkowa kobieta na świecie. Jak wybranka jego serca. Jak szczęśliwa narzeczona.

Lily Collins, czyli Emily w Paryżu, wzięła sekretny ślub! ZDJĘCIA >>

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.