News

Dandris w teledysku Donatana! Kogo zagrał w WOLĘ CIEBIE WOLNOŚĆ?

Dandris w teledysku Donatana! Kogo zagrał w WOLĘ CIEBIE WOLNOŚĆ?

Fot. YouTube.com/DON

Dandris wystąpił w teledysku Donatana! Kogo nasz prezenter zagrał w klipie do Wolę Ciebie Wolność? Zobaczcie wideo. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! ;-) 

Donatan i Lewandowski pokazali nową wersję Mansa Musa! Lepsza niż poprzednia? >> 

STAMINA – Wolę Ciebie Wolność

13 czerwca 2019 roku Donatan wypuścił  na swoim YouTube teledysk do nowego kawałka - Wolę Ciebie Wolność. To kolejny singiel, który Donatan wydał w ramach projektu STAMINA, przy którym pracuje z Robertem Lewandowskim. Przypominamy, że STAMINA pochwaliła się wcześniej dwoma utworami – Mansa-Musa (który nagrali z raperami Guralem, Sitkiem i ReTo) i Nie Poddawaj Się (w którym wystąpił Mesajah).

Ariana Grande w mieście Mac Millera. Dała bardzo trudny koncert >> 

W trzecim singlu, Wolę Ciebie Wolność, gościnnie wystąpił zespół Enej. Oni napisali też tekst kawałka. Muzykę skomponował Donatan, który jest jednocześnie producentem utworu. Robert Lewandowski jest natomiast producentem wykonawczym. Przy teledysku działała też Cleo, która razem z Donatanem i Lewandowskim współpracuje przy STAMINIE. 

Sucker na szkolnych instrumentach. Jonas Brothers z niezwykłą ekipą! >> 

Klip do Wolę Ciebie Wolność to „zwariowany teledysk prosto z czeluści korporacji”. Wideo przedstawia historię pracowników dużej firmy, którzy chyba nie za bardzo lubią swoje zajęcie. ;-) W końcu wybierają tytułową wolność, decydują się na bunt przeciwko szefowi i… urządzają imprezę w firmie.

Patricia Kazadi jest blondynką! Co za zmiana >> 

Kogo gra Dandris w teledysku Donatana? Łukasz Szoblik wciela się w rolę… bardzo wymagającego szefa firmy. ;-) Zresztą sami zobaczcie!

Przypominamy, że Dandrisa możecie oglądać nie tylko w teledysku do Wolę Ciebie Wolność, lecz także na naszej antenie. ;-) Dandris występuje w prankach i pojawia się na naszej antenie jako Dandris Wróż, którego możecie oglądać wieczorami w programie Najwięcej Muzyki.

Co myślicie o Wolę Ciebie Wolność?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#cleo #dandris #enej #woleciebiewolnosc #donatan #backstage #selfie

Post udostępniony przez Dandris (@dandris_)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lolek #cleo #dandris #enej #woleciebiewolnosc #donatan #backstage #selfie

Post udostępniony przez Dandris (@dandris_)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.