News

Wpadka podczas finału Top Model 7. Co tu się wydarzyło?

Wpadka podczas finału Top Model 7. Co tu się wydarzyło?

instagram.com/topmodelpolskatvn

Top Model 7 – finał programu spowodował burzę w internecie. Wszystko za sprawą niefortunnej wpadki, która miała miejsce podczas finału emitowanego na żywo.

Siódma edycja jednego z hitów TVN-u zakończyła się 26 listopada 2018 roku. Top Model 2018 wygrała 22-letnia Kasia Szklarczyk. W finale pokonała Anię Markowską i Huberta Gromadzkiego. Niestety ogłoszenie wyników nie odbyło się bez kuriozalnej pomyłki.

Tede zażenowany prezentem od Legii Warszawa. "IDIOTA" >>

Wpadka w finale Top Model 2018 miała miejsce tuż przed ogłoszeniem werdyktu. Trójka uczestników miała najpierw pożegnać pierwszą osobę, aby wybór został ograniczony do dwóch finalistów. Joanna Krupa, prowadząca show, nie porozumiała się jednak odpowiednio z reżyserami show, bo na ekranach ukazało się zdjęcie… Kasi. W tej części programu miała odpaść Ania.

Krupa była przekonana, że to właśnie Kasia Szklarczyk żegna się z programem. Dopiero po chwili dotarła do niej informacja, że to jednak Ania Markowska zajmuje ostatnie miejsce na podium.

O Jezus, sorry, kochanie, odpadasz - powiedziała do Ani w swoim stylu nieco zmieszana Joanna „Dżoana” Krupa.

Podczas ostatecznego ogłoszenia wyników również działy się dziwne rzeczy. Gdy jasne się stało, że Top Model 2018 wygrywa Kasia, zwyciężczyni nie zrozumiała chyba, że to właśnie ona zajęła pierwsze miejsce. Można to jednak zrzucić na karb zdenerwowania ?

Kibicowaliście Kasi czy życzyliście wygranej Ani lub Hubertowi?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gratulacje @kasiaszklarczyk zwycięzcą TOP MODEL ❗️

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wbijajcie na naszego Facebooka! Rozmowa live z naszymi finalistami! ??? #topmodel7

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.