News

Legia dała prezent Tedemu, a ten ostro: IDIOTA. Raper przesadził?

Legia dała prezent Tedemu, a ten ostro: IDIOTA. Raper przesadził?

instagram.com/tadef

Legia Warszawa rozsyła celebrytom drużynowe kurtki w ramach prezentu świątecznego. Taki podarunek od warszawskiego klubu otrzymali m.in. Piotr Kędzierski i raper Pjus z Alkopoligamii.

Marketingowcy Legii Warszawa starali się dopasować liścik do każdego odbiorcy – Pjus otrzymał karteczkę z napisem „wiemy, że nie mówisz szeptem, kiedy mówisz skąd jesteś”, co nawiązuje do twórczości rapera.

Piotr i Justyna Żyła rozwiedli się. Jest decyzja o podziale majątku >>

Taki zabieg został zastosowany również w liście dołączonym do kurtki dla Tedego, ale tu dobór słów był co najmniej niefortunny.

Trochę szkoda tej kurtki dla Ciebie, ale… mamy gest – czytamy w liściku. Te słowa to nawiązanie do kawałka Tedego Hot16Challenge, ale musimy przyznać, że to średni wybór cytatu – szczególnie jeśli w post scriptum widnieje dopisek „pokaż wszystkim, że paczka do Ciebie dotarła”.

BARDZO FAJNY PREZENT, DZIEKI. ROZUMIEM ZE MIALO BYC ZABAWNIE I ZE TO TAKA PARALELA DO "HOT16CHALLENGE" ALE JEDNAK PO GLEBSZYM ZASTANOWIENIU STWIERDZAM ZE TEN CO TO NAPISAL TO IDIOTA I MUSI SIE JESZCZE DUZO NAUCZYC. @legiawarszawa CHYBA JEDNAK NIE JESTEM GODNY BY NOSIC, GLUPIO WYSZLO – napisał Tede na swoim Instagramie.

Kto ma rację – Legia Warszawa czy Tede?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.