News

Wyprzedaże czerwiec 2020: kiedy zaczynają się promocje w sieciówkach?

Wyprzedaże czerwiec 2020: kiedy zaczynają się promocje w sieciówkach?

Fot. Pixabay.com

Wyprzedaże w czerwcu 2020 - kiedy zaczynają się promocje w sieciówkach? Sprawdźcie! To będzie idealna okazja, żeby poszaleć na zakupach!

Popularna sieciówka zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Ogłasza bankructwo >>

Już w tym miesiącu w sieciówkach rozpoczną się letnie wyprzedaże 2020. To supermoment, żeby np. przejrzeć szafę i upolować to czego w niej brakuje po niższych cenach albo… po prostu kupić to co już dawno chodziło nam po głowie. ;-) Kiedy startują wyprzedaże 2020?

Letnie wyprzedaże 2020: kiedy się zaczynają?

Sezon letnich wyprzedaży w większości sklepów zaczyna się w drugiej połowie czerwca. Właśnie wtedy ceny produktów spadną nawet o kiladziesiąt procent. Na te najbardziej atrakcyjne będziemy mogli liczyć jednak w sierpniu, czyli pod koniec sezonowych obniżek. Ci, którzy będą chcieli kupić coś właśnie wtedy, muszą się liczyć jednak z tym, że ich wymarzona rzecz może być wykupiona.

Już teraz klienci takich sieciówek jak Reserved, H&M, Mango, Guess, Massimo Dutti, eobuwie, New Balance czy CCC mogą kupić ubrania, buty i dodatki, które zrobiły furorę w tym sezonie, nawet z pięćdziesięcioprocentowym rabatem.

Właściciel Zary zamknie do 1200 sklepów. Winny koronawirus >> 

Inditex, właściciel m.in. takich marek jak Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius oraz Oysho, też przygotował obniżki w czerwcu 2020! W Zarze wyprzedaż zaczyna się 17 czerwca. O 20.00 promocje ruszają w aplikacji, a o 21.00 – na stronie internetowej. Od czwartku 18 czerwca taniej zakupy zrobicie w sklepach stacjonarnych.

Promocje w czerwcu 2020 w Bershce też startują 17 czerwca. Na stronie internetowej rozpoczną się o 22.00. Użytkownicy aplikacji będą mogli z nich skorzystać już dwie godziny wcześniej, czyli od 20.00.

Chcecie upolować coś w Pull and Bear? Będziecie mieli na to okazję od 17 czerwca 2020 roku (od 20.00 w aplikacji, a od 22.00 na stronie pullandbear.com). Obniżki cen będą wynosić nawet -50%.

W Stradivariusie letnie wyprzedaże zaczynają się 17 czerwca o 20.00 w aplikacji i o 22.00 na stronie www. Dzień później, 18 czerwca, upusty będą naliczane we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce.

Podobnie jak wymienione wcześniej sieciówki, Oysho również zacznie wyprzedawać letnią kolekcję (do -50% na wybrane artykuły) 17 czerwca 2020 roku. Start o 22.00, ale sprzedaż prywatna rozpoczyna się o 20.00.

Kto z Was idzie na zakupy? ;-) 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.