News

Young Leosia – nowy singiel CROWD. To hit na miarę Szklanek?

fot. YouTube.com/Young Leosia

Young Leosia w nocy wypuściła nowy singiel. Kawałek CROWD trafił na serwisy streamingowe 25 listopada 2022 roku. Young Leosia wydała też oficjalny teledysk do najnowszej piosenki.

Young Leosia odeszła z wytwórni Żabsona. Co dalej z jej karierą? >> 

Jakiś czas temu Young Leosia opuściła wytwórnię Żabsona. Zapowiadała, że po rozstaniu z INTERNAZIOMALE sama będzie wydawać swoją muzykę. Raperka i DJ-ka właśnie zaprezentowała fanom numer CROWD, który ukazał się nakładem labelu BAILA ELLA Records.

Young Leosia – CROWD

Young Leosia w CROWD nie zrezygnowała z tanecznych klimatów, znanych słuchaczom z jej poprzednich singli – m.in. Szklanek z 2021 roku. Szklanki podbiły parkiety niejednej imprezy i śmiało można powiedzieć, że były przełomem w karierze Sary Sudoł. 

W CROWD Young Leosia rapuje:

Kocham tych fanów jak kocha się żonę.

Oddaję wam serce i nie chcę nic więcej.

Oddaję muzykę i oddaję ręce.

Bawcie się dobrze przy mojej piosence.

Niech na głośnikach to będzie już wieczne.

Dlaczego z Instagrama Jennifer Lopez zniknęły posty? Fani mają podejrzenia >>

Moją misją jest pokazanie tego, że życie jest po prostu fajne, trzeba się nim cieszyć i być miłym dla samego siebie. To jest przekaz, który chciałabym nieść swoją muzyką – mówiła Young Leosia w wywiadzie dla Noizz.

CROWD wpada w ucho?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.