Reklama
placeholder
News

Youtuber zrzucił milion dolarów na tłum ludzi. Happening influencera w Czechach [VIDEO]

Youtuber zrzucił milion dolarów na tłum ludzi. Happening influencera w Czechach [VIDEO]

fot. YouTube.com/HoxFlix

Reklama
Reklama
placeholder

Czeski youtuber i influencer Kamil Bartošek, znany jako Kazma Kazmitch zagrał główną rolę w filmie ONEMANSHOW: The Movie, który miał premierę w sierpniu. Każdy, kto kupił bilet na film otrzymał kartę z zagadką, po rozwiązaniu której można było otrzymać banknoty o równowartości jednego miliona dolarów.

FEST Festival: organizatorzy nadal zwlekają z wypłatami za bilety. Wysyłają pocztą propozycję UKŁADU >>

Niestety, nikomu nie udało się ułoży poprawnej kombinacji cyfr w wyznaczonym czasie, więc Kazma postanowił rozdać pieniądze w inny sposób.

Do ponad 100 tysięcy osób, które zarejestrowały się na stronie internetowej, został wysłany SMS, który - również zagadkowo - wskazywał miejsce, w którym odbędzie się happening.

45-letni Polak przebierał się za kobietę, by okradać drogerie. Został zatrzymany >>

Do miasteczka oddalonego od Pragi o około 40 kilometrów, Łysy nad Łebą, dotarło około 4 tysięcy osób. Tam z helikoptera zrzucono na czekający tłum milion jednodolarowych banknotów.

Boxdel ma plan na odbudowanie wizerunku. Wspomina też o Fame MMA >>

Milion dolarów zrzucony z helikoptera to fake?

Wiele źródeł podaje, że Kazma zakpił sobie ze swoich fanów, bo na każdym banknocie znajdowała się naklejka z kodem QR, który prowadził do strony internetowej, która pozwala wpłacać pieniądze na cele charytatywne. Jednak to tylko od posiadaczy tych banknotów zależy, czy pieniądze przekażą dalej, czy zatrzymają je dla siebie.

Filmik z wydarzenia znajdziecie pod tekstem.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama