Reklama
placeholder
News

45-letni Polak przebierał się za kobietę, by okradać drogerie. Został zatrzymany

45-letni Polak przebierał się za kobietę, by okradać drogerie. Został zatrzymany

fot. youtube.com/@AWRWprost

Reklama
Reklama
placeholder

45-letni mężczyzna przebierał się za kobietę i... okradał drogerie we Wrocławiu. Tamtejsza Komenda Miejska na swojej stronie internetowej poinformowała o niecodziennym zatrzymaniu. Użyto tutaj nawet porównania do kultowego filmu Stanisława Barei Poszukiwany, poszukiwana. Funkcjonariuszom udało się schwytać seryjnego złodzieja, mimo jego zaskakującego kamuflażu.

Mężczyzna udawał manekina w warszawskiej galerii. Po zamknięciu ruszał na łowy >>

Mężczyzna w sukience okradał drogerie

Mężczyzna regularnie okradał wrocławskie drogerie. By zmylić ograny ścigania, przygotował sobie nieoczywiste przebranie. Po sklepach buszował ubrany w czarną sukienkę, okulary przeciwsłoneczne, białe rajstopy i perukę. Na udostępnionym przez policję nagraniu widzimy, jak mężczyzna udający kobietę stoi przed półką z perfumami i wkłada do torebki co popadnie.

sanah z własnymi produktami w Żabce. Od kiedy Uczta na wynos? >>

Jak się okazało, 45-latek miał już założoną kartotekę. Mężczyzna ma orzeczony prawomocnym wyrokiem sądu zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, do którego zresztą się nie stosował. Za kradzieże oraz niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kata do 5 lat więzienia.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie udostępnione przez Komendę Miejską we Wrocławiu i błyskotliwe przebranie złodzieja.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama