News

Dlaczego Z Kamerą u Kardashianów znika z anteny? Powodów jest kilka

Dlaczego Z Kamerą u Kardashianów znika z anteny? Powodów jest kilka

Fot. Instagram.com/krisjenner

Dlaczego Z Kamerą u Kardashianów znika z anteny? Mówi się, że powodów jest kilka. Jakich?

Z Kamerą u Kardashianów znika po 14 latach! Kim Kardashian pożegnała fanów >> 

Z Kamerą u Kardashianów – koniec programu. Ostatni sezon

Niedawno ogłoszono, że reality show Z Kamerą u Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians) zbliża się ku końcowi. Program o rodzinie Kardashian Jenner był emitowany od października 2007 roku.

(…) Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję rodzinną, żeby pożegnać się z „Keeping Up with the Kardashians”. Po 14 latach, 20 sezonach, setkach odcinków, licznych spin-offach jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez te wszystkie lata – w czasie dobrych i złych chwil, widzieli szczęście, łzy, związki i narodziny dzieci. (…) – napisała Kim Kardashian na Instagramie.

Oświadczenie o zakończeniu Z Kamerą u Kardashianów pojawiło się też w mediach społecznościowych Khloé Kardashian.

Ostatni sezon Z Kamerą u Kardashianów zostanie wyemitowany na początku 2021 roku.

Kourtney Kardashian odchodzi z programu po 14 latach! >> 

Z Kamerą u Kardashianów – dlaczego się kończy?

Od momentu kiedy oficjalnie poinformowano o zakończeniu Z Kamerą u Kardashianów, fani zastanawiają się dlaczego superznany format znika z anteny. Jak się okazuje, powodów takiej decyzji jest kilka.

To na pewno nie była decyzja podjęta z dnia na dzień. Była bardzo trudna, ale ostatecznie wszyscy czują, że była najlepsza. Żeby program był dobry, wszyscy członkowie rodziny muszą być w niego zaangażowani z całego serca, a już tak nie jest. Kourtney zastanawiała się nad odejściem,  Kylie i Kendall też. W zasadzie tylko Khloé i Kim dalej się bawią. Rodzina miała wiele konfliktów związanych z programem. Ponieważ nie wszyscy już dobrze się czują w czasie kręcenia, postanowili przestać, póki ich fani są nadal zadowoleni – mówił informator portalu People.

Rzeczywiście, doniesienia o odejściu Kourtney Kardashian z rodzinnego show pojawiły się w lipcu 2020 roku. Rok wcześniej mówiło się o tym, że przygodę z nim chce zakończyć Kylie Jenner.

Kylie Jenner ODCHODZI z show Kardashianów?! Nie chce występować przed kamerą >> 

People podaje, że Z Kamerą u Kardashianów kończy się też dlatego, że członkowie słynnego rodu mają inne obowiązki.

Wszyscy mają dobrze prosperujące biznesy, na których chcą się skupić.  Trudno jest kręcić program, poświęcać czas najbliższym i jeszcze robić dodatkowe rzeczy. Czas, aby wszyscy ruszyli dalej – czytamy.

Mówi się, że na taką decyzję miał też wpływ fakt, że słynna rodzina nie dogadała się ze stacją E! w kwestii finansów.

Oglądacie Z Kamerą u Kardashianów?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To our amazing fans - It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FAMILY

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Season 16 Coming March 2019 #keepingupwiththekardashians

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Tribe #happyinternationalwomensday #love

Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.