Reklama
placeholder
News

Żabson zdradzał ukochaną z Fagatą? Raper odpowiedział na słowa influencerki

Żabson zdradzał ukochaną z Fagatą? Raper odpowiedział na słowa influencerki

fot. Instagram: @zabsonziomal / @fagataaa

Reklama
Reklama
placeholder

Fagata stwierdziła w jednym z najnowszych wywiadów, że Żabson zdradzał z nią swoją obecną partnerkę. Influencer postanowił odnieść się do tematu rzekomego romansu. 

Fagata - a właściwie Agata Fąk - cieszy się znaczną popularnością w mediach społecznościowych. Influencerka, piosenkarka oraz freak fighterka ma obecnie aż 1,6 miliona obserwujących na Instagramie. W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno między innymi dlatego, że w swojej piosence pod tytułem Bandycka jazda zdissowała rapera Żabsona, czyli Mateusza Zawistowskiego, z którym kiedyś łączyła ją intymna relacja. W jednym z najnowszych wywiadów Fagata stwierdziła, że ten miał z nią romans, kiedy był w związku ze swoją partnerką.

Magda Gessler przerywa milczenie. Wydała oświadczenie dotyczące afery z Palikotem >>

Żabson zdradzał swoją partnerkę z Fagatą?

Fagata niedawno gościła w podcaście Żurnalisty. W wywiadzie influencerka postanowiła zdradzić kilka szczegółów na temat swojego prywatnego życia i  po raz kolejny odniosła się do relacji z Żabsonem. Fagata stwierdziła, że raper chciał kontynuować ich romans po tym, jak wyznał jej, że ma dziewczynę:

Przyszłam do niego na urodziny, dałam mu ten prezent, zaczęliśmy się całować, już była akcja i on nagle mówi: „stop, muszę ci coś powiedzieć, bo to mi na sumieniu ciąży”. Ja myślałam, że on mi powie, że mnie kocha. No i wiesz, ja siedzę na nim w samym staniku i mówię: „o co chodzi?”, a on do mnie mówi: „no bo ja mam dziewczynę od jakiegoś czasu i chce ją pokazać w internecie, ale możemy dalej się ruch*ć tylko.

Fagata pyta fanów o małpy na Zanzibarze i pokazuje fotki z wakacji. Fani nie zostawili suchej nitki >>

Żabson jakiś czas temu zaprzeczył w mediach społecznościowych, jakoby zdradzał Lilę Janowską z Fagatą i zapewnił, że był singlem, kiedy przed laty miał z nią romans. Dodał też, że jest szczęśliwie zakochany:

Muszę coś powiedzieć na dzień dobry, bo nawet jak mnie nie ma w social mediach, to wszyscy o mnie gadają. Sytuacja miała miejsce, zanim poznałem Lilę, a wy od 4 lat żyjecie tym, że dwójka ludzi odbyła stosunek. Ogólnie przez 25 lat mego życia, zanim poznałem moją obecną partnerkę, spotykałem się z różnymi kobietami, co jest opisane w niejednym moim kawałku. A teraz jestem szczęśliwie zakochany i wierny mojej Lilusi. Wiem, że wielu chciałoby zniszczyć to, co mamy, ale plotki nie wystarczą 

Wygląda na to, że po wywiadzie Fagaty Żabson po raz kolejny odniósł się do rzekomej zdrady swojej partnerki. Tym razem opublikował na swoim InstaStory nagranie, na którym tańczy wraz z Lilą. Para trzyma się na nim za ręce i wygląda na szczęśliwą. Nic nie wskazuje na to, jakoby ostatnie słowa Fagaty źle wpłynęły na ich relację.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama