News

Żabson dał koncert-niespodziankę. Będzie miał kłopoty?

Żabson dał koncert-niespodziankę. Będzie miał kłopoty?

Fot. YouTube.com/INTERNAZIOMALE

Żabson dał koncert-niespodziankę. Raper będzie miał kłopoty? Zobaczcie o co dokładnie chodzi. 

Gra Fortnite z polskimi raperami! Znamy szczegóły >>  

Żabson – koncert w Gdańsku odbył się bez zezwolenia? 

6 sierpnia 2020 roku Żabson dał koncert-niespodziankę w Brzeźnie (Gdańsk). Raper chwilę wcześniej dał znać o wydarzeniu za pośrednictwem swojego Instagrama. O godzinie 18.20, od której miało rozpocząć się show, na parkingu przy plaży zebrały się tłumy fanów. Jak czytamy na stronie trojmiasto.pl, bezpłatny koncert trwał około godzinę, a Żabson wykonał na żywo swoje największe hity. Publiczność była tak duża, że niektórzy fani zajmowali miejsca na drzewach albo dachach swoich samochodów.

Jak informuje Radio Zet, w koncercie-niespodziance Żabsona mogło brać udział nawet 1000 osób, a "organizator tego wydarzenia może znaleźć się w tarapatach". 10 sierpnia trójmiejski reporter Radia Zet, Maciej Bąk napisał na Twitterze:

Policja przekaże prokuraturze materiał ws. koncertu-niespodzianki rapera Żabsona w Gdańsku. Było na nim kilkaset osób. Policja podejrzewa że mogło dojść do przestępstwa zorganizowania imprezy masowej bez zezwolenia. O braku obostrzeń powiadomiła też sanepid.

Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce w tej chwili możliwe jest organizowanie koncertów do 150 osób. W czasie tego typu wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny (noszenie maseczek i zachowywanie dystansu społecznego).

Quebonafide i sekretny koncert: był Mata i nowy klip! [ZDJĘCIA, WIDEO] >> 

Przypomnijmy, że 19 lipca 2020 roku „sekretny koncert” dał Quebonafide. Raper wystąpił w okolicach warszawskich bulwarów nad Wisłą. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Purple Rain ☔️☔️☔️

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elevator Gang 🚡🚡🚡

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.