News

Zaręczyny przed koncertem Bedoesa. Dziewczyna poprosiła ukochaną o rękę

Zaręczyny przed koncertem Bedoesa. Dziewczyna poprosiła ukochaną o rękę

fot. YouTube.com/SBM Label

Przed koncertem Bedoesa doszło do oświadczyn. Dwie dziewczyny zaręczyły się na festiwalu hiphopowym.

Bedoes: oświadczyny na koncercie. Raper chce przyjść na wesele >> 

To nie pierwszy raz kiedy zebrani na koncercie mogli brać udział w zaręczynach. W lipcu 2021 roku opisywaliśmy Wam oświadczyny na koncercie Bedoesa w Krakowie. Raper zapowiedział, że chętnie pojawi się na weselu fana i jego narzeczonej. Jakiś czas wcześniej zaręczyny miały miejsce na koncercie Sariusa na Rap Stacji 2021.

Bedoes – zaręczyny dwóch dziewczyn na SBM FFestival

Jedna z dziewczyn, która bawiła się na SBM FFestival na warszawskim Służewcu, publicznie poprosiła o rękę swoją partnerkę. Do romantycznego gestu doszło na scenie, tuż przed występem Bedoesa. Oświadczyny zostały przyjęte, co wywołało entuzjazm publiczności. Niedługo później narzeczone usłyszały „Sto lat”.

Friz i Wersow ZARĘCZYLI SIĘ! 'Jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu' >> 

SBM FFestival jest organizowany przez Solara. W przeszłości raper nagrał kawałek o homofobicznej treści. W 2019 roku w wywiadzie dla Noizz powiedział:

W czasach, kiedy nawijałem tamte wersy, żyłem w bardzo hermetycznym środowisku, głównie sztywniutkim. Kiedy zaczyna się dojrzewać, wychodzić do ludzi, podróżować po świecie, to dostrzega się, że takie poglądy są idiotyczne.

Gratulujemy narzeczonym!

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.