News

Zenek Martyniuk - piosenka z reklamy Media Markt to przeróbka hitu

Zenek Martyniuk - piosenka z reklamy Media Markt to przeróbka hitu

Fot. YouTube.com/MediaMarkt Polska

Zenek Martyniuk wziął udział w nowej kampanii. Piosenka z reklamy Media Markt to przeróbka hitu. Jakiego? Sami zobaczcie!

Syn Zenka Martyniuka w Hot16Challenge. Rapuje o areszcie i nominował... tatę >> 

Zenek Martyniuk – reklama Media Markt

Zenek Martyniuk jest bohaterem kampanii reklamowej marketów Media Markt. Lider zespołu Akcent, pod hasłem: Lato z Zenkiem, będzie promował różne promocje dostępne w tej sieci sklepów.

Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka. Ta muzyka w wakacyjne dni grać może na najbardziej nowoczesnym sprzęcie w bardzo przystępnych cenach – cytują wypowiedź manager ds. marketingu sieci MediaMarkt Eweliny Piątek, Wirtualne Media.

Barbara Kurdej-Szatan: imię dziecka ujawnione? Będzie tradycyjne >>  

2 lipca 2020 roku pojawił się pierwszy spot Media Markt z udziałem Zenka Martyniuka. W filmiku król disco polo zachęca do zakupów śpiewając przeróbkę swojego wielkiego hitu – Przez Twe Oczy Zielone. Na nagraniu, który znalazł się w internecie, pojawiło się też… karaoke, więc wszyscy bez problemu mogą zaśpiewać wspólnie z wokalistą. ;-) 

Przypomnijmy, że singiel Przez Twe Oczy Zielone został wydany 2 stycznia 2014 roku i promował płytę zespołu Akcent – Przekorny Los. Oficjalny klip do piosenki pojawił się 13 listopada 2014 roku. Podaje się, że w lipcu 2017 roku przekroczył sto milionów wyświetleń i stał się najczęściej oglądanym polskim teledyskiem na YouTube. Do tej pory wideo do Przez Twe Oczy Zielone zostało odtworzone tam prawie 185 milionów razy!

Co ciekawe, kawałek Przez Twe Oczy Zielone stał się nieformalnym hymnem męskiej reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016. ;-) 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękujemy za 7000 obserwatorów!❤️ #przeztweoczyzielone #zenek #zenekmartyniuk #akcent #love#dziekujemy

Post udostępniony przez Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego wieczoru!🙈#akcent#zenon#martyniuk#przeztweoczyzielone#oszalalem#igitmajonez

Post udostępniony przez Zenon Martyniuk (@zenon_martyniuk_fanpage)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj