Reklama
placeholder
News

Zenek Martyniuk zdradził, jak udało mu się schudnąć. ''Żadnych diet''

Zenek Martyniuk zdradził, jak udało mu się schudnąć. ''Żadnych diet''

fot. TikTok: @4fun.dance

Reklama
Reklama
placeholder

Podczas wywiadu w 4FUN DANCE Zenek Martyniuk został zapytany, jak udało mu się schudnąć. Piosenkarz twierdzi, że to nie specjalna dieta pomogła mu zrzucić zbędne kilogramy.

O metamorfozie Zenka Martyniuka jest głośno już od kilku miesięcy. Nowa sylwetka, którą ten miał już okazję zaprezentować na czerwonym dywanie, zrobiła spore wrażenie na internautach. Wykonawca hitu Przez twe oczy zielone poszedł w ślady swojej żony, Danuty, która w ostatnim czasie schudła blisko 20 kilogramów. W wywiadzie w jednym z programów śniadaniowych przyznała, że udało jej się to przede wszystkim dzięki temu, że zrezygnowała ze słodyczy. Jakim działaniom swoją metamorfozę zawdzięcza Zenek Martyniuk?

Skolim i Cleo nagrali DWA klipy do Dziewczyno Piękna! Wyszedł ‘leciusieńki kwasik’ >>

Jak schudł Zenek Martyniuk?

Zenek Martyniuk w maju 2024 roku był gościem w programie Discowizja w 4FUN DANCE. Arek Braxton postanowił zapytać go o to, czy podobnie jak żona zmienił swój sposób odżywiania, czy też zaczął trenować. Zenek Martyniuk stwierdził, że swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza temu, że po powrocie do Polski ze Stanów Zjednoczonych (gdzie w 2023 roku spędził miesiąc) przestał być zapraszany na ''przepyszne steki'', przez które przytył około 10 kilogramów. 

Just 5 wraca na scenę. Jest casting na członków zespołu >>

Zenek Martyniuk dodał, że metamorfozę zawdzięcza też temu, że często rusza się na scenie podczas koncertów i pije mniej piwa. Dzięki temu nie są mu potrzebne żadne diety pudełkowe:

Słuchaj, żadnych diet. Tam kiedyś pisali że ja schudłem 30-40 kilogramów. Ja najwięcej ważyłem 96 kilogramów. (...) Dużo piwka się piło i to są puste kalorie. W tej chwili ważę 90.

Pod koniec wywiadu prowadzący podzielił się sekretem Zenka Martyniuka. Okazuje się, że gwiazdor uwielbia jeść... czosnek. 

Frament wywiadu Zenka Martyniuka w 4FUN DANCE znajdziecie poniżej:

@4fun.dance Zenek o diecie 😎 Wywiady z gwiazdami w programie Discowizja w 4FUN DANCE: niedziela 21:00 poniedziałek 10:00 wtorek 18:00 czwartek 19:00 #zenek #zenekmartyniuk #akcent #4fundance @Arek Braxton ♬ dźwięk oryginalny - 4FUN DANCE
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama