News

Zjarany Zbyszek zorientował się, że jest memem i teraz chce na tym zarobić?

Zjarany Zbyszek zorientował się, że jest memem i teraz chce na tym zarobić?

Fot. YouTube.com/10 Guy Official

Zjarany Zbyszek ujawnił swoją tożsamość. Bohater kultowego mema chce sprzedać do niego prawa.

Youtuberzy zrezygnowali z adopcji dziecka. Powód szokuje >>

Memy z chłopakiem, który w Polsce zyskał miano Zjaranego Zbyszka podbijały internet już w 2010 roku. Na Zachodzie bohater zabawnych obrazków jest znany jako 10 Guy. Mówi się, że kiedy słynne zdjęcie zostało wykonane, mężczyzna mógł być pod wpływem marihuany.

Kim jest Zjarany Zbyszek? Bohater memów ujawnił tożsamość

Niedawno 29-latek pokazał swoje aktualne zdjęcie na Twitterze. Tak naprawdę nazywa się Connor Sinclair i po 10 latach planuje sprzedać prawa do mema ze swoim wizerunkiem w formie NFT.

(…) To swoisty identyfikator zapisywany w sieci Blockchain, tej samej, w której funkcjonują kryptowaluty. NFT umożliwia nadanie cyfrowemu dobru właściciela, a tym samym wartość. (…) W formie NFT sprzedano m.in. pierwszego Tweeta na świecie czy cyfrowy obraz – czytamy na portalu komputerswiat.pl.

Nigdy nie zarobiłem na tym memie żadnych pieniędzy, ale jest częścią mojego życia od dekady. Chcę wykorzystać tę szansę. Nie chcę spoglądać kiedyś w przeszłość i mówić sobie: „A co jeśli?” – stwierdził Sinclair. Cytat pochodzi z noizz.pl.

Polka nie dostała pizzy od szefa, wywalczyła odszkodowanie na 23 000 funtów >> 

W rozmowie z Daily Dot Connor Sinclair zdradził, że słynne zdjęcie wykonano mu podczas wakacji na Ibizie. Zjarany Zbyszek ujawnił też dlaczego do tej pory był anonimowy.

Miałem zaledwie 19 lat, kiedy mem stał się popularny, byłem wciąż na uniwersytecie. Nie chciałem zbytnio polegać na tej "sławie", by uniknąć potencjalnego wpływu na moją przyszłość – cytuje jego wypowiedź dla Daily Dot serwis Pudelek.

10 Guy ma opowiedzieć swoją historię na YouTube. Fani memów powinni obserwować go w social mediach! 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.