News

Wodzianka ze Złotych Globów gwiazdą memów

Wodzianka ze Złotych Globów gwiazdą memów

screen Instagram/memesforadepressedsoul

Kto błyszczał najmocniej na Złotych Globach 2019? Wcale nie Lady Gaga i Bradley Cooper. Christian Bale też nie. Ani Anne Hathaway. Całe tegoroczne show skradła Fiji Water GirlKelleth Cuthbert, bo tak nazywa się wodzianka, została nawet okrzyknięta pierwszym memem 2019 roku!

Narodziny Gwiazdy wielkim rozczarowaniem Złotych Globów >> 

Złote Globy 2019: memy z wodzianką

Zdjęcia z tegorocznej gali rozdania Złotych Globów zdominowała jedna osoba. Mowa o hostessie, która na imprezie roznosiła wodę FIJI. Dziewczyna tak bardzo wzięła sobie do serca powierzone zadanie, że znalazła się na prawie każdej fotografii! Co więcej, pozuje na nich nie gorzej niż gwiazdy, które tej nocy miały być w centrum zainteresowania. Zaangażowanie Kelleth Cuthbert sprawiło, że to właśnie ona wzbudziła największe zainteresowanie, a nawet miała zapewnić marce wody promocję wartą miliony! W sieci pojawiło się także mnóstwo memów z udziałem modelki.

Złote Globy 2019: kim jest Kelleth Cuthbert?

Internauci natychmiast namierzyli wodziankę w internecie. Okazało się, że Kelleth Cuthbert jest aspirującą modelką z Los Angeles. Ma spore doświadczenie w pozowaniu, ponieważ jej mąż jest fotografem. Cuthbert posiada też profesjonalną stronę internetową, na której chwali się efektami sesji zdjęciowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 200 tys. osób. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Does this count as a @j_corden photobomb? Tune in tonight!

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Life is hard

Post udostępniony przez Pawp (@pawpmemes)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj