News

Zrzucili nastolatka z mostu. Makabryczne wideo trafiło na TikToka

Zrzucili nastolatka z mostu. Makabryczne wideo trafiło na TikToka

Fot. Pixabay.com

Dwaj mężczyźni zrzucili nastolatka z mostu. Nagrano to telefonem. Wideo ze zdarzenia trafiło na TikToka.

Tajemniczy kanał na YouTube przewiduje śmierć znanych osób. Na liście m.in. Eminem >> 

19-latek zrzucony z mostu w Kolumbii 

Niedawno w Kolumbii doszło do przerażającego zabójstwa. Odnaleziono ciało 19-letniego Peruwiańczyka Silvano Cantaro. Portale donoszą, że zwłoki znajdowały się pod mostem w okolicy miasta Mercadares w okręgu Cauca na południe od Medellin.

Prawdopodobnie nastolatek zginął z rąk osób, które namówiły go na interes, a później okradły.

Podejrzanych o zabójstwo Cantaro jest dwóch Wenezuelczyków. W internecie pojawiło się nagranie, na którym ktoś pyta Silviano Cantaro skąd pochodzi. Kiedy ten odpowiedział, złapano 19-latka za ubranie i wypchnięto za barierkę. Peruwiańczyk zginął na miejscu.

Śledczy ustalili, że po zabójstwie sprawcy zaczęli uciekać i krzyczeli „usuń to!”. Wideo z tragicznego zdarzenia znalazło się jednak w internecie, m.in. na TikToku.

Aleksander Doba – ostatnie chwile podróżnika. „Mówił, że jest w świetnej formie” >> 

Peruwiańskie media poinformowały, że szczątki Silvano Cantaro zostały zidentyfikowane przez rodzeństwo zmarłego. Charakterystycznym elementem był tatuaż na kostce.

Siostra 19-latka, Yaneth Cantaro, miała dowiedzieć się o jego śmierci po obejrzeniu makabrycznego nagrania.  Zawiadomiła policję i zwróciła się do Ministerstwa Spraw Zagranicznych z prośbą o ustalenie miejsca pobytu brata.

Protesty w Peru po śmierci Silvano Cantaro

Jak czytamy na stronie Polsat News, w rodzinnym mieście Silvano Cantaro w Peru odbyły się uliczne protesty przeciwko przemocy. Mieszkańcy Huanuco wznosili m.in. okrzyki wzywające obywateli Wenezueli do wyjazdu. Rodzina zmarłego 19-latka domaga się surowej kary dla osób, które doprowadziły do jego śmierci.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.