News

Zusje – kto to? Wiek, Instagram, stary pseudonim i prawdziwe nazwisko

Zusje – kto to? Wiek, Instagram, stary pseudonim i prawdziwe nazwisko

fot. isntagram.com/famemmatv

Zusje, czyli Kamila Smogulecka, już kiedyś podbijała polski showbiznes. Dzisiaj jest piosenkarką i wkrótce stanie do walki z Martą Linkiewicz podczas Fame MMA 6. Pamiętacie jak się kiedyś nazywała? 

Zusje – imię, wiek, miejsce urodzenia

Zusje, czyli Kamila Smogulecka, urodziła się 12 października 1995 roku w Łodzi. Swoją oryginalną urodę 24-latka zawdzięcza wschodnim korzeniom. Jedna babcia Smoguleckiej pochodziła z Ukrainy, a druga była pół-Chinką, pół-Rosjanką.

Zusje – kariera, Luxuria Astaroth

Kamila Smogulecka swoją karierę rozpoczęła jako Luxuria Astaroth. W 2012 roku wystąpiła w teledysku do piosenki Nie lubimy robić, czyli jednego z pierwszego przebojów produkcji Donatana. Jej oryginalna uroda błyskawicznie została dostrzeżona i dziewczyna ściągnęła na siebie uwagę mediów i internautów.

Luxuria Astaroth – pamiętacie jak wyglądała na początku kariery? >>

Luxuria Astaroth wystąpiła w filmie Obietnica (2014) Anny Kazejak.

Niestety Smogulecka nie poradziła sobie tak dużą popularnością i coraz częściej zaczęto o niej pisać w kontekście jej kontrowersyjnych wypowiedzi, skandali i nieodpowiedniego zachowania. Do historii przeszła jej wypowiedź o pluciu szatanowi w ryj albo wywiad u Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiadała o dolewaniu do napoju wymarzonego chłopaka krwi menstruacyjnej. Kamila zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków. W końcu trafiła na odwyk, który po kilkutygodniowej terapii ukończyła we wrześniu 2018 roku.  

Luxuria Astaroth była na długim odwyku. Jak teraz wygląda Słowianka Donatana i Cleo? >>

Aktualnie Kamila Smogulecka mieszka w Trójmieście z matką i studiuje psychologię.

Zusje - klipy

Po zakończeniu odwyku Kamila Smogulecka postanowiła odrzucić swój dawny pseudonim Luxuria Astaroth oraz imprezowy tryb życia. Teraz nazywa się Zusje i próbuje swoich sił w muzyce. Dziewczyna prowadzi kanał na YouTube.

Cześć, z tej strony Zusje. Znamy się już z mojej burzliwej przeszłości. Rozpoczynając nowe życie po terapii, postanowiłam iść za głosem serca i robić to co od zawsze chciałam robić. Tą rzeczą jest muzyka. Postanowiłam otworzyć się przed Wami i podzielić się tym co mi w duszy gra. Nie chcę już uciekać przed samą sobą. Bo tak długo będę uciekać, póki nie odważę się zobaczyć w oczach i sercach innych (…) – czytamy w opisie jej kanału na YouTube.

Zusje opublikowała kilka własnych piosenek wraz z teledyskami. To między innymi Pierwszy Śnieg/WTEDY, Twoja oraz Zmiany/TERAZ.

Zusje – Fame MMA 6

28 marca 2020 roku odbędzie się walka Zusje z Martą Linkiewicz w ramach szóstej edycji Fame MMA. Linkimaster walczyła już dwukrotnie na oktagonie, podczas Fame MMA 3 i 4.

Fame MMA 6: Linkimaster i Luxuria Astaroth walką wieczoru! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >>

Zusje prowadzi Instagram (@zusjeofficial), jednak jej konto jest prywatne.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zusje #teamzusje #famemma6 #famemma #famemmatv #teamlinkiewicz

Post udostępniony przez ??‍♀️ (@zusjeteam)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zusje #teamzusje #famemmatv #famemma6 #famemma #martalinkiewicz #teamlinkiewicz

Post udostępniony przez ??‍♀️ (@zusjeteam)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? #zusje #teamzusje #famemma #famemma6 #famemmatv #martalinkiewicz #teamlinkiewicz

Post udostępniony przez ??‍♀️ (@zusjeteam)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj