News

Zuza Jabłońska: debiutancka płyta już dostępna! [PIOSENKI]

Zuza Jabłońska: debiutancka płyta już dostępna! [PIOSENKI]

fot. materiały prasowe

Zuza Jabłońska wydała swoją pierwszą płytę!

Psycho – debiutancka płyta Zuzy Jabłońskiej jest już dostępna w serwisach cyfrowych oraz sklepach muzycznych. W albumie znalazły się takie single jak Powiedz mi to w twarz, Spacer na linie, Wisła, Ty tylko chcesz, Liczę dni czy Duch. Do współpracy nad płytą zostali zaproszeni wyjątkowi goście jak Jan-rapowanie, Sarius, Siles, Czesław Śpiewa czy Kuba Karaś z zespołu The Dumplings.

Krążek na CD ukazał się w wersji standard (12 utworów) oraz deluxe (16 utworów), która zawiera zupełnie inną okładkę, 4 dodatkowe utwory, piękne książkowe wydanie rozszerzone o niepublikowane zdjęcia, rękopisy i rysunki artystki oraz specjalnie przygotowane naklejki.

Shawn Mendes i Camila Cabello kupili sobie psa! Otrzymał bajkowe imię >>

Zuza Jabłońska - kariera

Zuza Jabłońska to jedna z najciekawszych młodych artystek, która świetnie funkcjonuje na granicy mainstreamu i alternatywy. Dała się poznać jako jedna z najbardziej dojrzałych uczestniczek The Voice Kids, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału. W każdym kolejnym utworze artystka pokazuje inną odsłonę, jednak przy zachowaniu podobnej ekspresji oraz estetyki. W swoich tekstach porusza bardzo ważne problemy społeczne.

13 kwietnia 2018 roku ukazał się debiutancki utwór Zuzy Sami. 6 października 2018 roku wydała singiel Powiedz mi to w twarz, który nagrała z Janem-rapowanie i Silesem. Piosenka była głośnym sprzeciwem wokalistki wobec problemów z komunikacją międzyludzką oraz hejtu w internecie. Singiel był nominowany do Fryderyków oraz uzyskał status platynowej płyty.

Czekaliście na debiutancką płytę Zuzy Jabłońskiej?

Sprawdzimy co słychać u Zuzy Jabłońskiej w 4FUN HOME - bądźcie z nami na naszym profilu na Facebooku we wtorek 10 listopada od 16:00!

Kwarantanna narodowa to pełny lockdown? Wstępna data już znana >>

Zuza Jabłońska – płyta Psycho [PIOSENKI]

1 Nie zasypiaj 
2 Liczę dni 
3 Powiedz Mi To W Twarz (Ft. Jan-rapowanie & Siles) 
4 Spacer Po Linie
5 Wisła 
6 Duch (Ft. Sarius)
7 Paparapa 
8 Ty Tylko Chcesz
9 Psycho 
10 Nie Mów Do Mnie 
11 Tarapaty (Ft. Czesław Śpiewa) 
12 Nic Się nie stało 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍊

Post udostępniony przez Zuza Jabłońska (@zuzaajablonska)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.