News

Jest zwiastun 365 dni Blanki Lipińskiej! Jest aż za gorąco... [18+]

Jest zwiastun 365 dni Blanki Lipińskiej! Jest aż za gorąco... [18+]

fot. instagram.com/blankalipinska

W sieci pojawił się zwiastun filmu 365 dni nakręconego na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Uwaga – jest BARDZO gorąco!

W role główne „polskich 50 Twarzy Greya” wcielili się Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone. Film 365 dni trafi do kin 7 lutego 2020 roku.

Robert Pattinson i kariera w porno?! Aktor ma plany >>

Zwiastun 365 dni zapowiada, że film na podstawie powieści popularnej pisarki może przebić 50 Twarzy Greya w ilości zaprezentowanego erotyzmu ;-). Sceny zaprezentowane w trailerze są naprawdę gorące!

W obsadzie filmu 365 dni poza Anną-Marią Sieklucką i Michelem Morrone znaleźli się m.in. Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska i Tomasz Stockinger.

Michele Morrone: kim jest przystojny aktor filmu 365 dni? >> 

365 dni – zwiastun

Zwiastun produkcji pojawił się w sieci 8 stycznia. Został opublikowany na oficjalnym koncie Blanki Lipinskiej w serwisie YouTube.

365 DNI to film jakiego w Polsce jeszcze nie było‼️ Zobacz zwiastun najgorętszej premiery tego roku! Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. W KINACH OD 7 LUTEGO! – czytamy w opisie filmu.

Czekacie na 365 dni w kinach?
 

Uwaga! Wideo przeznaczone dla osób pełnoletnich.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą 💪🏼💪🏼💪🏼 Jestem wdzięczna 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Za każdy dzień, który minął 🙏🏼 Za każdy popełniony błąd 🙏🏼 Za każdą zdobytą nagrodę 🙏🏼 Za każdą bolesną lekcje 🙏🏼 Za każdy pobity rekord 🙏🏼 Za każde spełnione marzenie 🙏🏼 Za każdy sukces 🙏🏼 Za każde doświadczenie 🙏🏼 Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 ... ....będę biegła jeszcze szybciej 💪🏼 .....sięgała wyżej 💪🏼 ......i patrzyła dalej 💪🏼 CUDOWNEGO NOWEGO ROKU 🎉🎇✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi...a nadchodzi NOWE 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj