News

Jest zwiastun 365 dni Blanki Lipińskiej! Jest aż za gorąco... [18+]

Jest zwiastun 365 dni Blanki Lipińskiej! Jest aż za gorąco... [18+]

fot. instagram.com/blankalipinska

W sieci pojawił się zwiastun filmu 365 dni nakręconego na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Uwaga – jest BARDZO gorąco!

W role główne „polskich 50 Twarzy Greya” wcielili się Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone. Film 365 dni trafi do kin 7 lutego 2020 roku.

Robert Pattinson i kariera w porno?! Aktor ma plany >>

Zwiastun 365 dni zapowiada, że film na podstawie powieści popularnej pisarki może przebić 50 Twarzy Greya w ilości zaprezentowanego erotyzmu ;-). Sceny zaprezentowane w trailerze są naprawdę gorące!

W obsadzie filmu 365 dni poza Anną-Marią Sieklucką i Michelem Morrone znaleźli się m.in. Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska i Tomasz Stockinger.

Michele Morrone: kim jest przystojny aktor filmu 365 dni? >> 

365 dni – zwiastun

Zwiastun produkcji pojawił się w sieci 8 stycznia. Został opublikowany na oficjalnym koncie Blanki Lipinskiej w serwisie YouTube.

365 DNI to film jakiego w Polsce jeszcze nie było‼️ Zobacz zwiastun najgorętszej premiery tego roku! Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. W KINACH OD 7 LUTEGO! – czytamy w opisie filmu.

Czekacie na 365 dni w kinach?
 

Uwaga! Wideo przeznaczone dla osób pełnoletnich.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą ?????? Jestem wdzięczna ?????? Za każdy dzień, który minął ?? Za każdy popełniony błąd ?? Za każdą zdobytą nagrodę ?? Za każdą bolesną lekcje ?? Za każdy pobity rekord ?? Za każde spełnione marzenie ?? Za każdy sukces ?? Za każde doświadczenie ?? Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 ... ....będę biegła jeszcze szybciej ?? .....sięgała wyżej ?? ......i patrzyła dalej ?? CUDOWNEGO NOWEGO ROKU ??✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi...a nadchodzi NOWE ?

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.