Konkurs

Wygraj oficjalną powieść Universum Marvela - WOJNA DOMOWA

Wygraj oficjalną powieść Universum Marvela - WOJNA DOMOWA
Czas trwania:
03.04.2019 - 10.04.2019
(Zakończony)

Nakładem wydawnictwa Insignis właśnie do polskich księgarń trafiła oficjalna powieść Universum Marvela – „Wojna Domowa”. Jest to pierwszy i bardzo entuzjastycznie przyjęty przez miłośników Universum tytuł ze świata marvelowskich superbohaterów.

Niełatwo dziś znaleźć osobę, która nie kojarzy Spider-Mana czy Kapitana Ameryki przynajmniej ze słyszenia.

Jako pierwsza w serii ukaże się powieść „Wojna domowa” – książkowa adaptacja kultowego komiksu. Spotykają się tutaj Avengersi (wraz z ich świeżo upieczonym członkiem – Spider-Manem), Fantastyczna Czwórka, X-Meni, Daredevil, Punisher, Luke Cage, She-Hulk, Ms Marvel, Czarna Pantera, Cloak i Dagger oraz wielu, wielu innych. Wydarzenia opisane w „Wojnie domowej” stały się podstawą scenariusza jednej z najpopularniejszych produkcji Marvela – „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”.

Polski aktor zagra w produkcji Marvela?! Są duże szanse! >>

Wątek fabularny oparty jest na konflikcie wolności obywatelskich z kontrolą władzy stosowaną jako środek bezpieczeństwa. Czyli w skrócie. Superbohaterowie powinni nosić maski czy nie? Okazuje się, że na to pytanie będą musieli odpowiedzieć nie tylko wszyscy superbohaterowie, ale i każdy obywatel.

Tymczasem my mamy dla Was konkurs, w którym również musicie odpowiedzieć sobie na jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie! Który z superbohaterów Universum Marvela jest twoim ulubionym i dlaczego?

Czekamy na Wasze odpowiedzi, a najciekawsze oczywiście nagrodzimy powieściami „Wojna domowa”. Swoje odpowiedzi wpisujcie poniżej grafiki w formularzu konkursowym! 

Regulamin

Zobacz też
Komentarze: 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Bartłomiej
    ktoś to w końcu wygrał?
    2 miesiące temu