News

#10YearsChallenge: jak wyglądały gwiazdy 10 lat temu?

#10YearsChallenge: jak wyglądały gwiazdy 10 lat temu?

instagram.com

#10YearsChallenge podbija internet. To wyzwanie, które powstało w seriwsie Instagram i tam nabrało rozpędu – o co chodzi w #10YearsChallenge?

Internauci mają za zadanie pokazać swoje fotki sprzed 10 lat. #10YearsChallenge spodobało się również gwiazdom i celebrytom – oni również pochwalili się swoimi starymi zdjęciami. Wiele portali stworzyło też własne kompilacje porównujące zdjęcia gwiazd sprzed dekady i teraz.

#artyściprzeciwnienawiści: KTO WYSTĄPI na koncercie Dody? >>

Wyzwanie jest o tyle zabawne, że 10 lat temu nie było ani influencerów, ani nawet Instagrama. Zdjęcia z tamtego okresu nie przypominają więc w ogóle aktualnych fotek celebrytów.

#10YearsChallenge niektórzy potraktowali jako fajną okazję do powspominania i dyskusji o tym, jak zmienił się internet w tym czasie.

Rihanna pozywa swojego OJCA. Roland Fenty jest oszustem? >>

Zobaczcie jak gwiazdy wykonały #10YearsChallenge – kto zmienił się najbardziej?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge Całkiem sporo mam zdjęć ? W październiku 2009 zaczęłam swoją przygodę z blogiem. Wcześniej było stylio.pl i lookbook.nu. Łącznie to jakieś 15 lat w sieci ❤️ Zaczynałam kiedy portale, strony rożnej maści (internet) tak naprawdę raczkowały. Inspiracje? Moda? Nie było wręcz gdzie tego szukać. Nikt wtedy nie myślał o publikowaniu w sieci stylizacji i bawieniu się moda w takiej formie (grono było nieliczne i tworzyliśmy pewnego rodzaju społeczność). Do tego stopnia, ze początki prowadzenia bloga ukrywałam przed znajomymi itd ? To długa historia. Miała ona tez wiele niemiłych sytuacji... negowania, wyśmiewania tego co ja i moje koleżanki i koledzy po fachu robimy „Zajmij się czymś innym, to bezsensowne, strata czasu, patrz ta se fotki robi do internetu, co to jest to jakieś blogowanie, głupota.” Kilka lat później kiedy pojawił się także instagram... raczej wysłuchiwałam i czytałam w mediach, ze to chwilowa moda, która zaraz zniknie i mam się wziąć do książek i iść na studia (które w międzyczasie akurat kończyłam ale spoko ?) Szczerze? Po prostu tego nie kumali. Inni rysowali, grali w gry na komputerze, chodzili na więcej imprez itd itp. Ja miałam swoje hobby (jedno z wielu), które pielęgnowałam i byłam w nim systematyczna. Potem przyszedł czas na własna markę odzieżowa, kolejne wyzwania, projekty, większe sesje, pierwszy lot samolotem, zagranie w klipie czy stylizowanie go, pokazy mody na żywo, dubbing, stworzenie firmy no i oczywiście przeprowadzka do Warszawy! Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Pasja została! Zapal i masa pomysłów również! A także wdzięczność za to, ze komuś to co robię i jaka jestem zwyczajnie się podoba. Teraz? Najważniejsze! Z całego serducha dziękuje Wam wszystkim tu zgromadzonym za 1,2 mln, który kilka dni temu wybił tu na instagramie! 1200 000 THANK YOU ALL 4 SUPPORT! #lookbooknu #styliopl

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now THAT is a #10YearChallenge Be authentic to yourself ?

Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tenyearchallenge 10 lat minęło i jak gdyby nic się nie zmieniło...?????❤️

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swipe right for #10yearchallenge ? #enough wygrałam. Dziękuje. Żegnam ?

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA ???? (@sandrakubicka)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge #challengeaccepted ♥️

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10YearChallenge ?

Post udostępniony przez Charlie Puth (@charlieputh)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj