Reklama
placeholder
News

Rihanna pozywa swojego OJCA. Roland Fenty jest oszustem?

Rihanna pozywa swojego OJCA. Roland Fenty jest oszustem?

instagram.com/badgalriri

Reklama
Reklama
placeholder

Z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach? W przypadku Rihanny chyba tak. Wokalistka pozwała swojego ojca. Roland Fenty… podszywa się pod jej agenta i próbuje sprzedać fałszywe koncerty córki.

Okazuje się, że Roland Fenty wykorzystuje popularność córki i zarabia na tym ogromne pieniądze. Jak donoszą amerykańskie media, Roland założył firmę Fenty Entertainment doskonale wiedząc, że Rihanna zastrzegła dla swojej działalności nazwę Fenty już kilka lat temu.

Justin i Hailey Bieber – DATA ślubu już pewna! >>

Dodatkowo, ojciec Rihanny i jego partner biznesowy Moses Joktan Perkins podawali do publicznej wiadomości fałszywe informacje – sugerowali, ze ściśle współpracują z Rihanną i wytwórnią Roc Nation, do której należy wokalistka. Pod szyldem Fenty Entertainment próbowali sprzedać koncerty piosenkarki – jedna z takich umów była wystawiona na kwotę kilkunastu milionów dolarów (!).

Na szczęście oszustwo nie doszło do skutku. Rihanna musiała jednak zareagować.

Pan Fenty i pan Perkins i ich firma nie są uprawnieni, ani nigdy nie byli uprawnieni do wykorzystywania imienia Rihanny, intelektualnej własności artystki, nie mogli wykorzystywać jej brandu ani prowadzić interesów w jej imieniu – powiedziała prawniczka Carla Wirtschafter.

Orange Warsaw Festival 2019: znamy datę! >>

Rihanna nie raz próbowała dogadać się ze swoim ojcem. Przypomnijmy, że w 2008 roku piosenkarka powiedziała o swoim tacie, że jest alkoholikiem i narkomanem, ale zawsze będzie go wspierać. Nie może jednak przymykać oczu na takie rzeczy jak podszywanie się Rolanda pod swojego agenta.

Ojciec Rihanny zasłynął w mediach wypowiedziami z 2012 roku – krótko po pobiciu RiRi przez Chrisa Browna Roland Fenty powiedział w wywiadzie, że „Chris to wspaniały chłopak i ma nadzieję, że pewnego dnia on i jego córka staną na ślubnym kobiercu”.

Fajny tata?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama