Reklama
placeholder
News

13 Posterunek wróci na antenę?! Cezary Pazura zdradza tajemnicę

13 Posterunek wróci na antenę?! Cezary Pazura zdradza tajemnicę

Fot. YouTube.com/Cezary Pazura

Reklama
Reklama
placeholder

13 Posterunek wróci na antenę?! Cezary Pazura zdradza tajemnicę. Zobaczymy go jeszcze w roli posterunkowego Cezarego Cezarego?

Michele Morrone podpisał nowy kontrakt! Massimo z 365 Dni zarobi krocie >> 

13 Posterunek to serial komediowy, który powstawał w latach 1997-1998 oraz 2000. W każdym odcinku widzowie mogli oglądać zabawne perypetie policjantów z jednego z warszawskich posterunków. W rolach głównych występowali: Cezary Pazura, Aleksandra Woźniak, Marek Perepeczko, Piotr Zelt, Paweł Burczyk, Marek Walczewski oraz Joanna Sienkiewicz.

Dzisiaj 13 Posterunek jest już kultowym serialem. Produkcja w reżyserii  Macieja Ślesickiego przyniosła aktorom w niej występującym ogromną popularność.

Remake 13 Posterunku powstanie?

W 2017 roku pojawiły się informacje o kontynuacji 13 Posterunku. Doniesienia o nowych odcinkach okazały się jednak nieprawdziwe. Czy fani mogą jeszcze liczyć na kolejną odsłonę serialu?

Diabeł Ubiera Się u Prady: ciekawostki o filmie, których nie znacie >>

Niedawno na YouTube Cezary Pazura opublikował film pt. 13 Posterunek Powraca? W wideo aktor odpowiedział na pytanie jednego z fanów, czy zgodziłby się zagrać rolę posterunkowego Czarka w remake’u serialu.

(…) W pierwszym odruchu bym powiedział: tak, tak, tak! A potem bym powiedział: nie, nie nie, nie, nie. Jak to powiedział nasz cudowny, piękny, kochany, wspaniały skoczek, Adam Małysz, „nie wchodzi się dwa razy do tego samego”. (…) Ja myślę, że niech ten „13 Posterunek” zostanie taką legendą, czymś co było kiedyś wspaniałe. Bo wyobraźcie sobie teraz mnie, z moją masą, z moją gębą, już faceta starszego, że ja się teraz będę wygłupiał. No już się zmienia człowiekowi charakter. I chyba już bym nie dał rady. Chyba z wdzięczności dla widzów, że oglądali „13 Posterunek”, ten prawdziwy, i z szacunku dla widzów, bym się tego nie podjął. (…) Dlatego, że bym tego po prostu już nie udźwignął. (…) Teraz jestem stworzony do innych zadań aktorskich – odpowiedział aktor.

Ale powiem Ci szczerze (…), że jakby miał powstać remake i Maciek by mnie przekonał (…) to kto wie? – dodał Cezary Pazura.

Netflix - premiery na lipiec 2020. Nowe filmy i seriale w serwisie - lista tytułów >> 

Żeby był dobry tytuł na odcinek powiem: tak! Jeżeli będzie powstawał remake „13 Posterunku”, a wiem, że ma powstać, to tak. Ale wiem, że nie powstanie. Szkoda – zażartował później aktor.

Oglądaliście 13 Posterunek?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama