News

Co się wydarzy 21 grudnia? Jasnowidze przewidują „nowy początek”

Co się wydarzy 21 grudnia? Jasnowidze przewidują „nowy początek”

Fot. Pixabay.com

Co się wydarzy 21 grudnia? Jasnowidze przewidują „nowy początek” w 2020 roku. Jakie mają wizje?

Koniec świata w 2020 roku?! Stephen Hawking: „Majowie popełnili błąd” >> 

2020 rok z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich, głównie przez pandemię koronawirusa, z którą świat walczy do tej pory.

Przewiduje się, że w najbliższym czasie czeka nas przełomowy moment i 21 grudnia nastąpi „nowy początek”.

21 grudnia 2020 będzie koniec świata? Przepowiednie

O dacie 21 grudnia mówili Majowie w 2012 roku. Wtedy miał zakończyć się ich kalendarz. Przewidywano koniec świata. Stephen Hawking wyjaśniał, że nic się wtedy nie wydarzyło, bo pomylono kalendarz juliański z gregoriańskim. Wybitny naukowiec twierdził, że „ludzie powinni bać się 2020 roku, czyli końca cywilizowanego świata". 

Europejska Agencja Kosmiczna miała zaobserwować "tajemnicze zakłócenia pola magnetycznego między Afryką i Ameryką Południową”. Te nazywane są zwiastunem przebiegunowania Ziemi, które ma miejsce raz na 780 tysięcy lat.

Wielu jasnowidzów i mistyków twierdzi, że ludzkość jest u schyłku swojego istnienia. Według Biblii przed Apokalipsą na trzy dni na Ziemi zapanuje ciemność. Mają pojawić się też m.in. przerażające błyskawice. Taką wizję początku końca świata przedstawiał m.in. Ojciec Pio, stygmatyczka Maríe Julie Jahenny, papież Pius X i wizjonerka Veronica Lueken. Mówi się, że „trzy dni mroku” mogą nadejść właśnie między 21 a 26 grudnia 2020 roku.

Będą dopłaty do kupna mieszkania? Ministerstwo Rozwoju prowadzi prace >>

Astronomowie też informują, że w tym czasie będzie miało miejsce coś niezwykłego. W grudniu 2020 dojdzie do koniunkcji, czyli „spotkania” Jowisza, Saturna i Plutona w znaku Koziorożca. Takie wydarzenie ma miejsce raz na kilkaset lat. 

Niepokojące przepowiednie głosi też Krzysztof Jackowski. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że pandemia koronawirusa jest dopiero początkiem trudnych wydarzeń, a świat stoi u progu wielkiego zbrojnego konfliktu.

W swoich wizjach prorocy zgodnie mówią m.in. o tym, żeby w czasie „trzech dni ciemności” modlić się, mieć w domach świece, nie otwierać okien i nie wychodzić na zewnątrz.

Pytanie o datę końca świata ludzie zadają sobie od dawna. Przypomnijmy, że tylko w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Apokalipsa miała nastąpić już kilka razy, m.in. w 1999, 2000, 2011 i 2012 roku. 

Wierzycie w koniec świata?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.