News

4 muzyczne nowości 2018. Która nalepsza na lato?

4 muzyczne nowości 2018. Która nalepsza na lato?

YouTube.com/Cardi B

Gwiazdy muzyki kochają wydawać nowe single latem. Mnóstwo artystów walczy o tytuł króla/królowej wakacyjnych parkietów.

Specjalnie dla Was zestawiliśmy 4 najświeższe nowości, które mają szansę podbić listy przebojów i stać się międzynarodowymi hitami.

Która z tych piosenek ma największe szanse na tytuł HIT LATA 2018?

Alvaro Soler – Ella

Ella to nowa piosenka Alvaro Solera. Romantyczna ballada zapowiada album Mar De Colores, który ukaże się już 7 września. To drugi singiel zapowiadający nadchodzący krążek – pierwszym było przebojowe La Cintura.

 

The Chainsmokers - Side Effects

Piosenka Side Effects to piąty singiel promujący krążek duetu The Chainsmokers, który trafił do sprzedaży 27 lipca. W utworze usłyszymy wokalistkę Emily Warren, która współpracowała już z The Chainsmokers przy ich debiutanckiej płycie.

 

Calvin Harris, Sam Smith – Promises

Szkocki producent Calvin Harris połączył siły z Samem Smithem. Promises to pierwsza kolaboracja artystów. Mamy nadzieję, że nie ostatnia!

 

Cardi B - Ring (feat. Kehlani)

Ring pochodzi z debiutanckiej płyty Cardi B. Raperka przyznała na Instagramie przyznała, że nie wiedziała kiedy odbędzie się premiera teledysku, ale cieszy się, że już trafił do sieci i zachęca do jego oglądania. Niespodzianka dla fanów niespodzianką dla Cardi B!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.