Reklama
placeholder
News

Alvaro Soler czaruje w nowym singlu Magia i zapowiada płytę

Alvaro Soler czaruje w nowym singlu Magia i zapowiada płytę

Fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Alvaro Soler czaruje w nowym singlu Magia i zapowiada płytę! Koniecznie posłuchajcie jego najnowszej piosenki.

Selena Gomez i DJ Snake znów łączą siły. Selfish Love lepsze niż Taki Taki? >> 

Sukces, jaki Alvaro Soler odniósł między 2015 a 2019 rokiem z całą pewnością można nazwać sensacyjnym. Artysta trafił na szczyty list przebojów w Europie i Ameryce Południowej oraz na światowe sceny. W ciągu zaledwie 4 lat wokalista zdobył ponad 80 odznaczeń złotej i platynowej płyty, sprzedał na całym świecie 2 mln egzemplarzy albumów, zgromadził ponad 2,5 miliarda streamów audio i ponad 1,5 miliarda streamów wideo. Dzielił scenę z Jennifer Lopez w Las Vegas i Miami, pełnił rolę trenera we włoskiej edycji programu X Factor i był gwiazdą hitu niemieckiej telewizji – Sing meinen Song – das Tauschkonzert.

W 2020 roku Alvaro Soler postanowił wziąć urlop, ale szybko zatęsknił za powrotem na scenę. 

Życie jest krótkie. I powinno przynosić radość. Izolacja zmusiła nas do ponownego odkrycia samych siebie i skupieniu się na magii w najmniejszych aspektach naszej egzystencji. Na przykład, by bardziej doceniać rodziców czy oglądanie zachodu słońca z kafejki na rogu. Pomijając wszelkie zmartwienia, poczułem w tym dziwnym czasie niesamowitą solidarność wśród zupełnie obcych ludzi. Dlatego też pandemia sprawiła, że jeszcze bardziej zapragnąłem zaprezentować światu premierowy materiał. Muzyka daje nadzieję i pomaga zachować wiarę w lepsze jutro – mówił.

Jeremi Sikorski w nowym singlu! POZWÓL MI zapowiedział kontrowersyjnym wpisem >> 

Alvaro Soler – Magia. Kiedy nowa płyta?

Inspiracją do nagrania pierwszego singla zapowiadającego nową płytę Alvaro Solera, Magia, były prośby jego fanów.

W ostatnie wakacje dostawałem mnóstwo wiadomości: „Alvaro, ten rok jest taki trudny, może coś wydasz?”. Moi słuchacze przypomnieli mi, dlaczego w ogóle zabrałem się za tworzenie muzyki. To było wspaniałe doświadczenie, móc pisać dla moich fanów i przy okazji tańczyć w całym procesie. Jeśli tak zachowujesz się pod wpływem piosenki to wiesz, że jest w porządku – twierdzi wokalista.

Premiera krążka, który też nosi tytuł Magia, została zaplanowana na lato 2021 roku.  

Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa „magia”. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód – czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom – tłumaczy Alvaro Soler.

30-latek czeka na możliwość spotkań z fanami na żywo. Wciąż uważa, że życie należy celebrować, najlepiej muzyką przynoszącą nadzieję.

Justin Bieber: nowa płyta Justice tuż, tuż! Kiedy premiera? >>

W piątek 5 marca 2021 roku Alvaro Soler wystąpi w #4FUNhome! Oglądajcie wywiad na Facebooku 4FUN.TV od 19.00. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama