Reklama
placeholder
News

Kuba z 4Dreamers śpiewa 'Przez Twe Oczy Zielone' Zenka Martyniuka w #4FUNhome!

Kuba z 4Dreamers śpiewa 'Przez Twe Oczy Zielone' Zenka Martyniuka w #4FUNhome!

fot. facebook.com/4fun.tv

Reklama
Reklama
placeholder

Kuba z 4Dreamers śpiewa Przez Twe Oczy Zielone Zenka Martyniuka w #4FUNhome! Zespół dołączył do naszej internetowej akcji, ale tylko jeden z chłopaków pochwalił się znajomością kultowej piosenki zespołu Akcent. Do teraz nie wiemy dlaczego! ;-)

1 kwietnia wystartowaliśmy z nagraniami live z gwiazdami na naszym profilu na Facebooku – w #4FUNhome sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy. Tym razem z Mateuszem Jędrasiem połączył się zespół 4Dreamers.

Lanberry o pisaniu tekstów dla innych gwiazd w #4FUNhome >>

4Dreames - nowe piosenki 

W naszym cyklu #4FUNhome gościliśmy chłopaków z zespołu 4Dreamers. Porozmawialiśmy z nimi o tym jak spędzają kwarantannę, czy pracują nad nowymi utworami oraz o tym co zrobią po zakończeniu izolacji. Panowie przygotowali już trzy utwory, które są prawie skończone, więc prawdopodobnie niedługo usłyszmy nowe single! Oprócz tego chłopakom marzy się po prostu wyjście z domu i duże spotkanie ze znajomymi.

4Dreamers: Kuba śpiewa Przez Twe Oczy Zielone

Przy okazji tematu spotkań ze znajomymi i muzycznych inspiracji dowiedzieliśmy się kto jest imprezowym idolem Kuby. Okazuje się, że jest nim sam król muzyki disco polo Zenek Martyniuk! Mateusz Jędraś nie mógł odpuścić tej okazji i poprosił Kubę o zaśpiewanie chociaż fragmentu jego ulubionego utworu. Sprawdzając naszą relację na Facebooku będziecie mogli sprawdzić jak Kuba z 4Dreamers poradził sobie z utworem Przez Twe Oczy Zielone zespołu Akcent. Wyszło świetnie!

Zastanawiacie się kto jest inspiracją muzyczną nie tylko Kuby, ale wszystkich członków zespołu 4Dreamers? Mamy dla Was odpowiedź. Chłopaki inspirują się takimi wykonawcami jak One Direction, Dua Lipa czy Ava Max. Podobno panowie z One Direction wracają wkrótce z nowym singlem z okazji 10. lecia powstania zespołu, ale my już wiemy, że rośnie im poważna konkurencja. ;)

One Direction WRACA?! Liam Payne potwierdza >>

Jeśli czujecie, że Kuba śpiewał zdecydowanie za krótko, to oglądając dalej naszą relację live możecie zobaczyć jak 4Dreamers poradzili sobie w naszej zabawie WYKOŃCZ TO! Mateusz Jędraś przepytywał chłopaków ze znajomości utworów takich artytsów jak Justin Bieber, Cleo czy Viki Gabor. Tego nie możecie przegapić!

Bądźcie czujni, bo w #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV!

Patryk Skoczyński śpiewa nowy singiel w #4FUNhome! >>

Kogo chcielibyście zobaczyć w następnym live?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama