Reklama
placeholder
News

4Dreamers o przyszłości i karierach solowych w #4FUNhome

4Dreamers o przyszłości i karierach solowych w #4FUNhome

fot. instagram.com/4dreamersmusic

Reklama
Reklama
placeholder

4Dreamers poważnie o przyszłości i karierach solowych. Chłopaki w #4FUNhome opowiedzieli o planach dotyczących zespołu. Czego się dowiedzieliśmy?

1 kwietnia wystartowaliśmy z nagraniami live z gwiazdami na naszym profilu na Facebooku – w #4FUNhome sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy. Do grona artystów, którzy połączył się z Mateuszem Jędrasiem dołączył zespół 4Dreamers.

Kuba z 4Dreamers śpiewa 'Przez Twe Oczy Zielone' Zenka Martyniuka w #4FUNhome!  >>

4Dreamers –  koncerty

Zespół 4Dreamers tak jak wszyscy Polacy spędzają kwarantannę w swoich domach. Takie warunki zdecydowanie nie sprzyjają trasom koncertowym, które musiały zostać odwołane. Podczas naszych relacji live możecie zadawać pytania gwiazdom. Panowie zostali zapytani o to gdzie na czas kwarantanny przenieśliby się, gdyby mieli taką możliwość. Chłopcy szybko odpowiedzieli, że na Maltę, bo tam podobno nie ma koronawirusa, więc mogliby znowu grać koncerty.

4Dreamers przyznali, że najtrudniejszy w izolacji jest dla nich brak możliwości występów. To właśnie koncertowanie jest dla chłopaków najlepszą częścią ich kariery i brakuje im żywej energii i fanów.

Mamy niesamowitych fanów, to są najlepsi ludzie na świecie – podsumował Mateusz.

Smolasty o podrywie 'na sławę' i grach online z fanami w #4FUNhome >>

4Dreamers – kariery solowe

Czas izolacji sprzyja nie tylko kreatywności, ale również obmyślaniu planów na przyszłość. 4Dreamers przyznali, że ich inspiracją muzyczną jest zespół One Direction, więc Mateusz Jędraś zapytał ich o plany na karierę. Czy tak jak chłopaki z 1D planują rozpoczęcie karier solowych? 4Dreamers wyznali, że na razie jedyny plan na karierę, który widzą, to wspólna kariera.

Każdy stawia na rozwój zespołu – stwierdzili jednogłośnie.

Czy Mateusz Jędraś ma szansę, żeby dołączyć do 4Dreamers? Chłopcy stwierdzili, że są otwarci na nowych członków o ile przejdą odpowiedni casting. Mateusz postanowił na próbę zaśpiewać fragment przeboju innego polskiego boysbandu Just 5 - Kolorowe Sny. Jak mu poszło? Czy przeszedł pierwszy casting? To wszystko zobaczycie na naszej transmisji na żywo. Nie możecie tego przegapić!

W #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Zadając pytania podczas naszej transmisji live macie szansę zgarnąć maseczki ochronne od Cupsell.pl. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV.

Lanberry o pisaniu tekstów dla innych gwiazd w #4FUNhome >>

Macie artystę, którego chcielibyście zobaczyć w naszej następnej relacji na żywo? :-)

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama