News

4FUN Kombat: Julia Machunik, Dawid Frank i Wiciu Rey polecieli na wakacje z 4FUN.TV!

4FUN Kombat: Julia Machunik, Dawid Frank i Wiciu Rey polecieli na wakacje z 4FUN.TV!

fot. instagram.com

4FUN Kombat powrócił! W 2018 roku zapoczątkowaliśmy serię wyjazdów 4FUN Travel, podczas których youtuberzy parami wyjeżdżali z nami w różne piękne miejsca świata. Nie był to dla nich jedynie odpoczynek – w czasie swoich podróży musieli wykonywać nasze zadania, a zwieńczeniem ich zmagań był 4FUN Kombat, czyli co sobotnia bitwa, w której widzowie programu za pomocą naszego FunBota głosowali na zwycięstwo jednego z nich.

Łukasz Jakóbiak i Aleksandra Alexxis Żelazowska byli na Madagaskarze, Andziaks i Luka Andziaks na Wyspach Zielonego Przylądka, Adrianna Skon i Filip Zabielski w Omanie, Weronika Jaguś i Kaluch z Victorią Barbae na Wyspach Zielonego Przylądka, Robert Buczyński (HI_5) i Pabloemmm w Omanie, a później udała się tam też ekipa Na Pełnej, czyli Jan i Adam.

Eurowizja: Netta ma polskie korzenie! Zobacz jak zareagowała na tę informację [WIDEO] >>

Tym razem na Wyspy Zielonego Przylądka wysłaliśmy Julię Machunik, Dawida Franka i Wiciu Rey'a. Ich relacje z podróży mogliście śledzić na naszym Instagramie (@4fun.tv).

Julia, Dawid i Wiciu wrócili już do Polski, a to oznacza, że już za chwilę będziecie mogli obejrzeć program 4FUN Kombat i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie super wyjazd dla całej ekipy.

4FUN Kombat, czyli pojedynek Julia Machunik vs. Dawid Frank i Wiciu Rey, obejrzycie już w niedzielę 21 kwietnia 2019 roku o 16:00 na antenie 4FUN.TV – głosując na wybranego youtubera możecie zgarnąć dla siebie i dla swojej ekipy wyjątkowe nagrody!

Wejdź do naszego FunBota i weź udział w zabawie >>

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Julia (@machunik_)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak jest napęd na tył, to wiemy co trzeba robić ;) #caboverde #wakacje #quad #wiciurey

Post udostępniony przez Wiciu (@ten_wiciu)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj