News

5 Seconds of Summer przerwali koncert. Perkusista trafił do szpitala

5 Seconds of Summer przerwali koncert. Perkusista trafił do szpitala

fot. Instagram.com/5sos

Muzycy 5 Seconds of Summer nagle zakończyli jeden ze swoich ostatnich występów. Perkusista zespołu został zabrany do szpitala.

Wyznanie córki Aleca Baldwina i Kim Basinger. Została zgwałcona >> 

5 Seconds of Summer – koncert przerwany. Ashton Irwin pod opieką lekarzy

5 Seconds of Summer grali koncert w Houston, w ramach trasy Take Me Home. Po kilkudziesięciu minutach musieli przerwać show, ponieważ perkusista poczuł się na tyle źle, że przewieziono go do szpitala.

Cierpiałam na intensywną migrenę spowodowaną wyczerpaniem i przegrzaniem na scenie, co spowodowało utratę wzroku i objawy udaru (…). Podjęto więc decyzję o zakończeniu występu – wyjaśnił Ashton Irwin na Twitterze. Muzyk przekazał, że wraca do zdrowia i podziękował za wsparcie.

Klaudia El Dursi jest chora na SIBO. Co to jest? >>

Na Instagramie @5sos pojawił się post z oświadczeniem oraz informacją o przełożeniu koncertu w Arkansas na 26 lipca.

Jak mogliście słyszeć, wczorajszy koncert skończył się wcześniej. (…) Po wystąpieniu fizycznych objawów, Ashton został przewieziony do lokalnego szpitala na testy i badanie lekarskie. Poinformowano, że doznał skrajnego wyczerpania cieplnego. Na szczęście i co najważniejsze, czuje się dobrze i bardzo dobrze się regeneruje. Przepraszamy wszystkich fanów, którzy brali udział w przerwanym koncercie (…).  Uszanujmy prywatność Ashtona, żeby mógł odpocząć i wrócić do pełnej sprawności – napisał 5 Seconds of Summer.

SMS od PGE i odłączenie energii przez brak wpłaty? Uważaj na oszustów >>

5 Seconds of Summer – nowa płyta

Piąty studyjny album zespołu ma mieć premierę 23 września 2022 roku.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.