Reklama
placeholder
News

Wyznanie córki Aleca Baldwina i Kim Basinger. Została zgwałcona

Wyznanie córki Aleca Baldwina i Kim Basinger. Została zgwałcona

fot. Wikimedia Commons/Gage Skidmore/Instagram.com/irelandirelandireland

Reklama
Reklama
placeholder

Ireland Baldwin została zgwałcona. Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger zdecydowała się na wstrząsające wyznanie.

Alicja Szemplińska była molestowana. Powiedziała o tym pierwszy raz >>

W Stanach Zjednoczonych trwają protesty przeciwko unieważnieniu przez Sąd Najwyższy orzeczenia Roe przeciwko Wade z 1973 roku, które dawało kobietom prawo do przerwania ciąży.

Wśród osób, które zabrały głos w sprawie jest m.in. 26-letnia Ireland Baldwin. Modelka opublikowała na TikToku poruszający film, w którym opowiedziała swoją historię.

Zanim podzielę się tym, czym zamierzam się podzielić – nie uważam, że ktokolwiek powinien o tym mówić, jeśli nie czuje się z tym komfortowo. W ciągu ostatnich 24 godzin widziałam niezliczone TikToki, gdzie kobiety mówią innym kobietom, że ich obowiązkiem jest dzielenie się swoją historią aborcji, a ja uważam, że jest to inwazyjne, niewłaściwe i zwyczajnie nieprawdziwe. Dopiero teraz dzielę się moją historią, bo chcę, żeby inne kobiety czuły się wspierane i kochane, niezależnie od tego, czy chcą dzielić się swoją własną, czy nie – zaczęła Ireland Baldwin.

Rust: Alec Baldwin oczyszczony z zarzutów na podstawie raportu >>  

Ireland Baldwin: córka Aleca Baldwina była zgwałcona

Córka Aleca Baldwina wyznała, że została zgwałcona jako nastolatka.

Byłam zupełnie nieprzytomna, gdy to się stało. To zmieniło resztę mojego życia. Przez wiele lat nigdy nikomu o tym nie powiedziałam. Jedyną osobą, która wiedziała, była pielęgniarka, zajmująca się mną chwilę po zdarzeniu. (…) Dużo więcej piłam, imprezowałam, leczyłam się sama. Wchodziłam w kolejne krzywdzące i toksyczne relacje, robiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby nie myśleć o tej sytuacji – mówiła influencerka.

Ireland Baldwin dokonała aborcji

Ireland Baldwin zdecydowała się na aborcję. Dodała, że nie żałuje swojej decyzji. W swoim nagraniu nawiązała do burzliwego rozstania rodziców.

Transpłciowe dziecko Elona Muska chce zerwać więzi z ojcem >>

Zdecydowałam się na aborcję, ponieważ doskonale wiem, jakie to uczucie urodzić się między dwojgiem ludzi, którzy się nienawidzili. Czy mogłam urodzić to dziecko i oddać je do adopcji? Może tak, może nie. Decyzja o wychowywaniu dziecka bez własnego zabezpieczenia finansowego, bez kochającego i wspierającego partnera, nie była dla mnie dobrym rozwiązaniem. Wybrałam siebie i wybrałabym ponownie – wyjaśniła Ireland Baldwin.

Podsumowując, córka Aleca Baldwina i Kim Basinger powiedziała:

To twoje życie, to twój wybór.

 

@irelandshmireland I’m here for you ♥️ #fyp #roevwade #womensrights ♬ original sound - Ireland

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama