News

Klaudia El Dursi jest chora na SIBO. Co to jest?

Klaudia El Dursi jest chora na SIBO. Co to jest?

Fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi jest chora na SIBO. Prowadząca randkowe show podziękowała fanom za wsparcie. Co to jest SIBO?

Transpłciowe dziecko Elona Muska chce zerwać więzi z ojcem >>

Klaudia El Dursi jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie pierwszą zdobywczynię Złotego Biletu w polskiej edycji Top Model obserwuje 825 tysięcy osób. Gwiazda chętnie dzieli się z obserwatorami tym, co dzieje się w jej życiu.

Klaudia El Dursi choruje na SIBO

Modelka niedawno przeszła badania na obecność bakterii helicobacter pylori. Klaudia El Dursi w jednej z relacji powiedziała, że wie od roku, że choruje na SIBO.

Ja wiem od roku, że to mam i powinnam to jak najprędzej wyleczyć, ale to leczenie jest tak ciężkie i tak nieprzyjemne, że cały czas szukałam jeszcze innych chorób, innych powodów mojego złego samopoczucia, a to jednak cały czas kończy się na tym, że powodem moich wszystkich dolegliwości jest to helicobacter – mówiła.

Harry Styles – upadek z wysokości na koncercie gwiazdy >>

Klaudia El Dursi zdradziła, że metodą leczenia jej dolegliwości jest antybiotykoterapia. 33-latka chce najpierw spróbować bardziej naturalnej metody.

Są badana, które mówią nam o tym, że kiełki brokuła potrafią wyleczyć helicobacter i nawet bardzo skutecznie. Ja wiem, że to brzmi śmiesznie, że po jednej stronie mamy bardzo silny antybiotyk – to są nawet trzy, albo cztery antybiotyki – a po drugiej kiełki brokuła, ale są badania udokumentowane, które mówią, że to działa – wyjaśniła prowadząca Hotel Paradise.

Jakiś czas później Klaudia El Dursi podziękowała fanom za wiadomości i wsparcie. Dodała, że przekonali ją, żeby najpierw spróbowała zadbać o zdrowie alternatywnym sposobem.

Klaudia El Dursi ma SIBO. Co to jest? Objawy, skutki, leczenie

SIBO to zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego. W jelicie cienkim występuje wtedy zwiększona liczba bakterii. Nieleczone SIBO może prowadzić m.in. do niedoboru witamin B12, A i D, niedożywienia.

Joanna Opozda zaczyna nowy rozdział. 'Nie ja powinnam się wstydzić >>  

Główne objawy SIBO to wzdęcie brzucha, biegunki, ból brzucha.

Antybiotykoterapia przy SIBO jest podstawową metodą leczenia. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.