News

50 Twarzy Greya: TA aktorka miała zagrać Anastasię. Będziecie zaskoczeni

50 Twarzy Greya: TA aktorka miała zagrać Anastasię. Będziecie zaskoczeni

fot. youtube.com/Universal Pictures UK/ instagram.com/twilight

Nie zgadniecie, która aktorka miała zagrać rolę Anastasii Steele w filmie 50 Twarzy Greya. Kogo pokonała Dakota Johnson w walce o angaż w hitowej produkcji?

W 2015 roku swoją premierę miała produkcja 50 Twarzy Greya, która szybko okazała się hitem. Film jest adaptacją bestsellerowej książki o tym samym tytule. Opowiada historię Anastasii Steele, zwykłej kobiety, która poznaje charyzmatycznego milionera, Christiana Greya. Parę zaczynaja łączyć pasja i namiętność, która później przeradza się w miłość. Erotyk liczy trzy części i tyle samo powstało filmów.

50 Twarzy Greya: to oni mogli zagrać Christiana! Pasowaliby? >>

50 Twarzy Greya: kto miał zagrać Anastasię Steele?

Gdy producenci filmu 50 Twarzy Greya rozpoczęli etap castingów do filmu, to wiele osób było zainteresowanych wzięciem udziału w produkcji. Trylogia stworzona przez brytyjską pisarkę E.L. James stała się bestsellerową historią, która szybko znikała z półek w księgarniach.

Nic dziwnego, że o rolę nieśmiałej Anastasii Steel walczyło wiele aktorek. O angaż starały się m.in. Shailene Woodley, Lucy Hale, Ashley Benson czy Cara Delevinge, jednak prawdziwym zaskoczeniem dla fanów produkcji może być fakt, że angaż do roli Anastasii Steel mogła dostać… Kristen Stewart.

Wersow żałuje zabiegów, które przeszła? 'Wyglądało to okropnie' >>

Nie jest tajemnicą, że autorka 50 Twarzy Greya rozpoczynała swoją karierę publikując w internecie opowiadania zainspirowane książką Zmierzch. Właśnie dlatego odtwórczyni roli Belli Swan była przez pewien czas rozważana do zagrania Anastasii Steele.

Myślicie, że Kristen Stewart lepiej zagrałaby od Dakoty Johnson?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤Never let the world change your smile but let your smile change the World. . .❤❤❤😘🌷🌷🔥🔥 . . #instapic ,#kristenstewart ,#instapic ,#instagirls ,#insta ,#likeforlikes ,#kristenstewartstyle ,#kristenstewartfans ,#kristenstew ,#kristenstewartedit ,#style ,#beautygirl ,#beauty ,#thetwilightsaga ,#twilightbreakingdawnpart2 ,#twilightforever ,#twilights ,#twilightedit ,#twilight ,#kristenstewartfanpage ,#kristenstewartjaymes ,#kristenstewartismyqueen ,#kristenstewartlookalike ,#kristenstewartchanel ,,#kristenstewartsexy ,#kristensteward ,#barbarapalvin,#alexandradaddariosexy,#hollywoodactress ,#hollywoodactresses ,#hollywood

Post udostępniony przez Kristen Jaymes Stewart🔵 (@twilight_kristenstewart_)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.