News

Wersow żałuje zabiegów, które przeszła? 'Wyglądało to okropnie'

Wersow żałuje zabiegów, które przeszła? 'Wyglądało to okropnie'

fot. Instagram.com/wersow

Wersow w maju 2021 roku przeszła operację powiększania biustu, ma za sobą też inne zabiegi poprawiające urodę. Czy żałuje któregoś z nich?

Wersow powiększyła biust. Nagrała film o operacji >> 

Narzeczona Friza opublikowała na swoim kanale kolejny film z serii Czy to prawda, że…?. Tym razem wspólnie z Wersow wystąpił Mini Majk.

W tego typu odcinkach uczestnikom są zadawane często trudne pytania, a jeśli nie chcą na któreś z nich udzielić odpowiedzi, próbują jakiejś „przekąski”, którą trudno uznać za smaczną.

Wersow – zabiegi. Żałuje któregoś z nich?

Czy to prawda, że żałujesz tych wszystkich zabiegów, które do tej pory przeszłaś? – zapytał w pewnym momencie Mini Majk.

Ekipa: ile zarabia Poczciwy Krzychu? Tyle miesięcznie ma tylko z YouTube'a! >> 

Nie było ich zbyt wiele, ale na pewno jest jeden, o którym już wspominałam i przez niego też później źle się czułam. I to był zabieg, na który namówiła mnie jakaś tam właśnie pani od medycyny estetycznej – zaczęła Weronika.

Okazało się, że chodzi o próbę zlikwidowania bruzd, które pojawiają się, kiedy Wersow się uśmiecha.

Z perspektywy czasu uważam, że to nie jest nic złego, nawet ładnie wygląda i że u mnie się nie da tego unieruchomić. I wtedy ona spróbowała to unieruchomić i nie mogłam się w ogóle uśmiechać. Uśmiechałam się strasznie sztucznie, wyglądało to okropnie – mówiła influencerka.

Weronika Sowa przyznała, że od tamtej pory nie ulega namowom osób, które zajmują się medycyną estetyczną i decyduje się tylko na te zabiegi, które przemyślała.

Friz wspomina swoją maturę >> 

Mini Majk dopytywał, czy Wersow nie żałowała poprawiania ust.

Pomniejszałaś później – stwierdził.

Okazało się, że miałam po prostu migrację kwasu, ponieważ ten zabieg też był źle wykonany. Teraz jestem naprawdę przeszczęśliwa, bo znalazłam panią, która mi bardzo dobrze ten zabieg wykonuje – wyjaśniła dziewczyna Friza.

Cały odcinek Wersow Czy to prawda, że…? z udziałem Mini Majka znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.