News

Adam Levine zdradzał Behati Prinsloo z influencerką? Kochanka nagrała filmik

Adam Levine zdradzał Behati Prinsloo z influencerką? Kochanka nagrała filmik

fot. Instagram.com/adamlevine

Adam Levine z Maroon 5 zdradzał żonę, Behati Prinsloo? Domniemana kochanka wokalisty nagrała filmik, w którym twierdzi, że miała romans z muzykiem.

Lady Gaga – koncert przerwany. 'Nie chcę narażać naszego życia' >>

Adam Levine i Behati Prinsloo zaręczyli się w 2013 roku. Rok później piosenkarz i modelka Victoria’s Secret wzięli ślub. Mają dwie córki – 5-letnią Dusty Rose oraz 4-letnią Gio Grace. Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się trzeciego dziecka.

Adam Levine zdradził Behati Prinsloo?

19 września 2022 roku 23-letnia Sumner Stroh udostępniła wideo na TikToku, w którym ujawniła, że przez rok miała mieć romans z Adamem Levine’m. 

Byłam młoda, naiwna. (…) Czuję, że byłam wykorzystywana. (…) Łatwo było mną manipulować. Jest mi wstyd, że byłam związana z człowiekiem, który wcale nie miał wyrzutów sumienia ani szacunku – mówiła Stroh.

Modelka i influencerka dodała:  

Moja moralność została nieświadomie naruszona. Byłam kompletnie zmanipulowana.

Post Malone miał wypadek na koncercie. Jak się czuje? >>

Sumner Stroh pokazała screeny wiadomości, które miała dostawać od Adama Levine’a i które mają być dowodem na potwierdzenie jej słów. Artysta miał pisać m.in.:

Nie do wiary, jaka jesteś gorąca. To mnie zwala z nóg.

Levine miał też wysłać do Sumner Stroh wiadomość z pytaniem… czy może nazwać swoje nienarodzone jeszcze dziecko jej imieniem.

Sumner Stroh wyjaśniła, że opowiedziała o romansie, który miała mieć z liderem Maroon 5, ponieważ ktoś chciał sprzedać mediom screeny wiadomości, które wymieniała z gwiazdorem. 

Enrique Iglesias i fanka całują się na Meet&Greet. W sieci zawrzało >>

23-letnia influencerka opublikowała kolejny filmik, w którym wyjaśniła, że nie chciała się postawić w roli ofiary.

Miałam wrażenie, że małżeństwo Adama z Behati jest skończone, ale po prostu o tym publicznie nie mówią. (…) Byłam nowa w Los Angeles, więc założyłam, że celebryci tak robią. Czuję się wykorzystana, bo wierzyłam we wszystko, co mówił. To nie ja jestem ofiarą, tylko Behati i jej dzieci. Jest mi z tego powodu przykro – stwierdziła.

Adam Levine: Sumner Stroh – kim jest?

Według dostępnych informacji Sumner Stroh urodziła się w 1999 roku w Stanach Zjednoczonych, ukończyła studia na Uniwersytecie w Teksasie. Po przeprowadzce do Los Angeles w 2020 miała próbować swoich sił nie tylko jako influencerka, modelka i youtuberka, lecz także działając na platformie OnlyFans.

Do momentu publikacji artykułu Adam Levine ani Behati Prinsloo nie skomentowali sprawy.

 

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

 

@sumnerstroh Replying to @alanasanders89 ♬ original sound - Sumner Stroh

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.