News

Lady Gaga – koncert przerwany. 'Nie chcę narażać naszego życia'

Lady Gaga – koncert przerwany. 'Nie chcę narażać naszego życia'

fot. Instagram.com/ladygaga

Lady Gaga przerwała koncert, a później nagrała wideo, w którym ze łzami w oczach wyjaśniła wszystko fanom.

Post Malone miał wypadek na koncercie. Jak się czuje? >> 

Koncert Lady Gagi przerwany

Lady Gaga pojawiła się na scenie Hard Rock Stadium w Miami 17 września 2022 roku, żeby wystąpić ostatni raz w ramach trasy koncertowej The Chromatica Ball. Po jakimś czasie show artystki zostało przerwane z powodu burzy.

Przykro mi, że nie możemy dokończyć, ale nie chcę narażać waszego życia i nie chcę narażać naszego życia. Więc dziękuję, wracajcie bezpiecznie do domu, niech was Bóg błogosławi. I dziękuję za przybycie na koncert. Proszę, idźcie do domu – cytuje słowa Lady Gagi ze sceny magazyn People.

Po komunikacie o przerwaniu występu, fani zaczęli śpiewać piosenkę Rain On Me, którą Lady Gaga nagrała w duecie z Arianą Grande.

Po wszystkim Lady Gaga dodała na profil na Instagramie filmik, w którym powiedziała, że piorun, który uderzył blisko stadionu spowodował, że bała się o życie fanów, swoje i zespołu. Tłumaczyła, że musiała podjąć 'odpowiedzialną decyzję'.

Roger Waters w Polsce – koncerty odwołane przez poparcie dla Putina? Oświadczenie organizatorów >> 

Jakiś czas później w mediach społecznościowych pojawił się kolejny post, w którym amerykańska gwiazda napisała:

Przepraszam, że nie mogłam dokończyć koncertu, ale to było zbyt niebezpieczne, pioruny były nieprzewidywalne, zmieniały się z chwili na chwilę, kocham was. (…) Czułam, że lepiej będzie, jeśli zapewnimy wam bezpieczeństwo. Dziękuję za wiarę we mnie. To była najwspanialsza trasa w moim życiu i będę cieszyć się tą chwilą na zawsze (…). Jasne, oczywiście, że chciałam dla was zaśpiewać 'Rain On Me'. 'Wolałbym być sucha, ale przynajmniej żywa' [wers z piosenki 'Rain On Me' – przyp. red.] – chyba jakoś wiedziałam, że ta chwila się wydarzy i jestem bardzo wdzięczna wam, moim tancerzom, mojemu zespołowi, całej ekipie, wszystkim, mojej rodzinie i przyjaciołom. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Kocham was. Dziękuję za kwiaty, wiwaty i za zrozumienie. Życie ma znaczenie.

The Chromatica Ball to szósta trasa Lady Gagi. Seria koncertów promowała album Chromatica z 2020 roku, rozpoczęła się 17 lipca 2022 roku w Dusseldorfie (Niemcy).

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.