News

Adam Stachowiak chce przyjąć chrzest jako 24-latek. Ale nie jest łatwo

Adam Stachowiak chce przyjąć chrzest jako 24-latek. Ale nie jest łatwo

fot. Instagram.com/adamstachowiakofficial

Adam Stachowiak chce się ochrzcić. Wokalista pochodzi z niewierzącej rodziny. Po wielu latach nawrócił się i postanowił wziąć ślub kościelny.

Przez użycie tego słowa Beyonce nagra nową wersję piosenki? >>

Adam Stachowiak w 2016 roku wziął udział w The Voice of Poland i zdobył ogólnopolską popularność. Singiel Mamo, który zaprezentował w programie, w krótkim czasie pokrył się platyną.

Niedawno Adam Stachowiak wydał płytę Dotrę Na Szczyt.

Żona Adama Stachowiaka to Anna Stachowiak. Wzięli ślub cywilny w 2017 roku. Mają dwie córki – Agatę i Alicję.

Priyanka Chopra w Polsce. Po co żona Nicka Jonasa przyleciała do Warszawy? >>

Adam Stachowiak chce się ochrzcić i wziąć ślub kościelny

(…) Postanowiłem przyjąć Chrzest Święty i wziąć z tą wspaniałą kobietą ślub kościelny. Po 24 latach życia w grzechu czas przysiąc przed Bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że nie opuszczę mojej Żony aż do śmierci – napisał 24-latek na Instagramie.

Przyjęcie sakramentu okazało się nie być proste. Adam Stachowiak przyznał, że spotkał się z odmową i „odbił się” od kilku księży w sprawie chrztu dla dorosłych, bo trudno mu pogodzić pracę z długimi naukami i przygotowaniami do uroczystości.

Post piosenkarza spotkał się z bardzo dużym odzewem. Adam Stachowiak, jak sam stwierdził, „rozpoczął drogę po sakramenty”.

Agnieszka Kaczorowska zdobyła nowy tytuł. Kim została? >>

(…) Ale czad! Zaczynam nowy etap – po 24 latach życia. (…) Jezus mimo to czekał na mnie przez tyle lat i tak ułożył moje ścieżki, że doprowadził mnie do siebie – czytamy w jednym z wpisów Adama Stachowiaka.

Wokalista podziękował za wsparcie i oświadczył, że nie zamierza więcej komentować swojej decyzji ani relacjonować przebiegu katechumenatu i nauk, które „najpewniej trochę potrwają”. Zapowiedział, że da znać, kiedy wszystko się uda.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.