News

Adam Zdrójkowski cierpiał po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Co się z nim działo?

Adam Zdrójkowski cierpiał po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Co się z nim działo?

fot. Instagram.com/adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się po kilku latach związku. Ujawniono co działo się z aktorem po zerwaniu.

Jest oświadczenie Wiktorii Gąsiewskiej w sprawie rozstania z Adamem Zdrójkowskim >> 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – rozstanie

Jakiś czas temu Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że ona i Adam Zdrójkowski nie są już razem.

Przypomnijmy, że doniesienia o końcu związku gwiazd pojawiły się po tym, jak w internecie opublikowano zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i tancerza Jakuba Lipowskiego. Adam Zdrójkowski, w czasie rozmowy z jednym z portali, powiedział, że jest mu "wybitnie przykro”.

Wiktoria Gąsiewska i jej były chłopak unikają mówienia o swoim życiu prywatnym. W wywiadzie dla dziennika Fakt Adam Zdrójkowski zapewnił, że dobrze życzy Wiktorii.

Ja Wiktorii zawsze życzyłem jak najlepiej i teraz, w tej sytuacji, też jej życzę dobrze. Mam nadzieję, że wszystko u niej okej – stwierdził.

Adam Zdrójkowski bardzo źle zniósł rozstanie z Wiktorią Gąsiewską

To, że Adam Zdrójkowski bardzo przeżył rozstanie z Wiktorią Gąsiewską, ujawniła Agnieszka Hekiert, z którą 21-latek pracował przy programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł – powiedziała trenerka serwisowi Pomponik.

Adam Zdrójkowski reaguje na zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z innym mężczyzną. 'Jest mi wybitnie przykro' >>

Mimo wszystko, Adam Zdrójkowski na planie show dawał z siebie wszystko.

On jest bardzo profesjonalny, więc się zbierał i ćwiczył. Nie było wyjścia. Mówiliśmy sobie, słuchaj stary, to jest twoja praca i oddziel dwie rzeczy. Będzie ci wtedy łatwiej – mówiła nauczycielka śpiewu.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli parą od 2017 roku.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.