Reklama
placeholder
News

Adele odwołała niektóre koncerty. Wydała oświadczenie

Adele odwołała niektóre koncerty. Wydała oświadczenie

fot. YouTube/Adele/

Reklama
Reklama
placeholder

Adele ogłosiła, że nie może pojawić się na kilku swoich najbliższych koncertach. Piosenkarka podała konkretne daty i powód - częściowo swojej - decyzji. Które występy zostały odwołane?

Shakira, Adele i Robbie Williams reklamują… perfumy z LIDLA. Ta kampania ma drugie dno >>

Adele odwołuje najbliższe koncerty. Z jakiego powodu?

28 lutego 2024 roku Adele opublikowała na swoim instagramowym profilu oświadczenie, w którym poinformowała, że jej najbliższe koncerty w The Colosseum Theater at Caesars Palace zostały chwilowo odwołane, a w przyszłości mają zostać przełożone na inny termin. Powodem jest niewyleczona infekcja. Stan zdrowia piosenkarki wpływa na jej głos, dlatego też lekarze zalecają 35-latce dłuższy odpoczynek. Gwiazda podkreśliła, że oficjalnie "zawiesza rezydenturę" w Las Vegas na przyszły miesiąc. Oznacza to, że nie pojawi się na planowanych koncertach 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29 i 30 marca. Na razie nie wiadomo, jak i czy w ogóle stan zdrowia Adele wpłynie na jej bardziej odległe czasowo występy.

Niestety muszę odpocząć i wstrzymać moją rezydenturę w Vegas. Byłam chora pod koniec ostatniej trasy i przez całą przerwę. Nie miałam szansy wrócić do pełnego zdrowia przed wznowieniem występów, a teraz znowu jestem chora i niestety to wszystko odbiło się na moim głosie. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, nie mam innego wyboru, jak tylko odpocząć. Pozostałe pięć weekendów tej trasy zostaje przełożonych na późniejszy termin. Pracujemy już nad szczegółami. Informacje prześlemy najszybciej jak to możliwe.

Adele - koncerty blisko Polski! Będą wyjątkowe i jedyne w tym roku >>

Fani zareagowali na powyższe oświadczenie bardzo różnie. Jedni są bardzo zawiedzeni, ponieważ ich plany uległy drastycznej zmianie i wytykają Adele, że przeceniła swoje możliwości, ogłaszając zbyt wiele koncertów w krótkim odstępie czasu. Za to inni życzą jej należytego odpoczynku i wysyłają dużo wsparcia w komentarzach.

Przypominamy, że w sierpniu 2024 roku Adele wystąpi w Monachium. Zagra tam aż 10 koncertów.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama