News

Agnieszka Kaczorowska zamyka szkołę tańca! „Ból serca ogromny”

Agnieszka Kaczorowska zamyka szkołę tańca! „Ból serca ogromny”

Fot. Instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zamyka szkołę tańca! Tancerka i aktorka ogłosiła niedawno swoją decyzję na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan pisze książkę! O czym będzie? >>

Agnieszka Kaczorowska zamknęła szkołę tańca Danceworld

We wrześniu 2017 roku Agnieszka Kaczorowska otworzyła w Warszawie szkołę tańca. Danceworld by Agnieszka Kaczorowska oferował zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych, par oraz lekcje indywidualne. Można było zapisać się na lekcje m.in. z jazzu, hip-hopu, tańca nowoczesnego, salsy czy samby. Chętni mogli się uczyć m.in. pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej, jej męża Macieja Peli czy Jacka Jeschke. Niestety, niedawno Agnieszka Kaczorowska poinformowała, że Danceworld zakończyło swoją działalność. Dlaczego?

Jak się okazuje, szkoła tańca gwiazdy nie poradziła sobie z przerwą spowodowaną koronawirusem. Pod koniec marca na Instagramie @danceworld_by_a_kaczorowska pojawił się komunikat, że zawieszone zostają wszystkie zajęcia taneczne. Taki stan rzeczy miał trwać do końca II semestru.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski ZNOWU RAZEM! >>

29 czerwca Agnieszka Kaczorowska opublikowała post na swoim profilu, w którym napisała, że jej szkoła zostaje zamknięta. Wyjaśniła też dlaczego podjęła tak trudną dla niej decyzję.

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem – inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś. Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego... Może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją – czytamy.

Piraci z Karaibów w żeńskiej wersji! Kto zagra? >>  

Na koniec Agnieszka Kaczorowska podziękowała wszystkim swoim współpracownikom oraz tym, którzy „im zaufali”.

Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się, że mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia – napisała gwiazda.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.💪🏻 To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś.😉 Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego... może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją.✊🏻🦋 ____________________ Na koniec dziękuję oficjalnie wszystkim, z którymi współpracowałam i dziękuje wszystkim którzy nam zaufali. Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się ze mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia.🥰

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj