News

Akop Szostak: co wiemy o trenerze?

Akop Szostak: co wiemy o trenerze?

Fot. Instagram.com/akopszostak

Kim jest Akop Szostak? Zobaczcie co wiemy o trenerze, który już niedługo sprawdzi się w roli tancerza. Da sobie radę na parkiecie?

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Co o niej wiemy? >> 

Akop Szostak: data urodzenia, pochodzenie, rodzice

Akop Szostak urodził się 22 sierpnia 1988 roku na Białorusi. W jego żyłach płynie ormiańska i rosyjska krew. Kiedy miał osiem lat, jego mama przeniosła się do Polski. Akop Szostak nosi nazwisko po swoim ojczymie. Wcześniej nazywał się Powodobiedow.

Akop Szostak otrzymał imię po dziadku. „Akop” po polsku to po prostu Jakub, jednak trener woli używać oryginalnego imienia.

Ewelina Lisowska jako Rihanna! Zobacz ten wykon >> 

Akop Szostak: zawód, MMA, wzrost, waga

Akop Szostak jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej i półciężkiej, kulturystą oraz trenerem personalnym. W tej chwili jest zawodnikiem federacji Konfrontacja Sztuk Walki (KSW).

Swoją przygodę ze sportem Akop Szostak zaczął w wieku 16 lat. W jednym z wywiadów przyznał, że zmotywowali go do tego koledzy, którzy naśmiewali się z jego nadwagi. Dziś Szostak waży 109 kilogramów przy 172 centymetrach wzrostu.

Eurowizja Junior: nowe zasady wyboru reprezentanta Polski >> 

Treningami na siłowni Akop Szostak zainteresował się, oglądając Arnolda Schwarzeneggera. W 2008 roku Szostak został mistrzem Polski juniorów w Kulturystyce Klasycznej w kategorii OPEN. Rok później wziął udział w zawodach, startując w Kulturystyce Klasycznej juniorów i zwyciężył w kategorii OPEN. Potem wystąpił w tej samej kategorii wśród seniorów. Na Mistrzostwach Polski zajął 5. miejsce. 

Na początku 2015 roku Akop Szostak zadebiutował w MMA. Pod koniec 2016 roku poinformował o zakończeniu kariery, jednak niecałe 2 lata później wrócił do MMA. W 2018 roku Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW – największą polską organizacją mieszanych sztuk walki.

Akop Szostak jako trener personalny pracuje ze sportowcami od 2010 roku. Na swoim koncie trenerskim ma już ponad 120 medali. Przez wiele lat prowadził też kursy trenerskie. Dodajmy, że z jego usług mogą skorzystać również amatorzy.  

Kim jest Adam Strycharczuk, polski Freddie Mercury z TTBZ? >> 

Akop Szostak: żona, Instagram

Żoną Akopa Szostaka jest Sylwia Szostak – fotomodelka, trenerka personalna i zawodniczka bikini fitness. Para pobrała się 25 lutego 2014 roku. Sylwia Szostak ma 32 lata. W 2016 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu Agent-Gwiazdy.

Akopa Szostaka szukajcie na Instagramie (@akopszostak). Tam śledzi go teraz 333 tysięcy osób.

Taniec z Gwiazdami: kto z kim? Poznaliśmy partnerów >> 

Akop Szostak: Taniec z Gwiazdami

Akop Szostak weźmie udział w 10. edycji show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Trener zatańczy w parze z Sarą Janicką. Pierwszy odcinek z ich udziałem zobaczymy już 13 września 2019 roku.

Będziecie oglądać nową edycję Tańca z Gwiazdami?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy Piękna @sara_janicka poskromi Bestię @akopszostak ?! #dzikiblondi #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg10

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy miałeś kiedyś sytuacje, w której nie widziałeś co będzie jutro? Nie wiem czy uwierzysz, ale 7 lat temu byłem zupełnie innym człowiekiem. Z perspektywy czasu, gdybym spotkał takiego „siebie” na drodze... nie polubilibyśmy się! Było we mnie dużo złości i frustracji, a nawet zawiści. Moje życie nie chciało się układać po mojej myśli... a gdy patrzyłem na innych, tych szczęśliwych... ech , nawet nie będę pisał co myślałem, bo aż wstyd się przyznać. i wiesz co? W końcu wszystko się zmieniło! Zaczęły mnie spotykać dobre rzeczy. Pojawiły się chwile szczęścia, spełniania, nawet pieniądze. Jak to się stało? Po prostu w końcu zrozumiałem, ze do bycia szczęśliwym brakuje mi tylko jednego... bym w końcu polubił samego siebie. Przez całe życie borykałem się i walczyłem ze swoimi kompleksami i słabościami... zamiast uciekać od nich, zaakceptowałem je. W końcu one są częścią mnie! Musisz zrozumieć ze twoje szczęście zależy tylko od ciebie! Daj sobie szanse na to i polub sam siebie #całyja

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla niej wszystko ❤️ wracam do domu, do Niej! #love #husband

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Często pisze o związku. Możliwe że nawet za często, lecz taki już ze mnie człowiek. Lubię mówić o tym, co naprawdę jest ważne. Jednak dziś nie będę pisał o miłości do drugiego człowieka... Dziś chciał bym napisać o miłości do samego siebie. Tak, dokładnie o tym chciał bym napisać! Większość może stwierdzić że jest to dość narcystyczne, jednak moim zdaniem jest to jedna z ważniejszych spraw w naszym życiu. Nie można mylić samodoskonalenia, z nielubieniem siebie! To że chcesz być lepszy, to jest słuszne! Jednak przy tym musisz akceptować to kim jesteś. Najgorsze co możesz zrobić, to nie akceptować tego kim jestes i próbować „udawać” innego człowieka, tylko po to by przypodobać innym. Pamiętaj gdy pokochasz siebie, pokocha cię cały wszechświat. Może właśnie to jest mój sposob na szczęście. Zrozumiałem że „aby być szczęśliwym z kimś, najpierw musisz być szczęśliwy z sobą”. Zapamiętaj to ✌️ponieważ jedyną osobą która Ciebie ogranicza, jesteś Ty sam! #life #happy #bądźsobą

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj