News

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Co o niej wiemy?

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Co o niej wiemy?

Fot. Instagram.com/g_rulez

Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w jednym z programów. Sprawdźcie co o niej wiemy!

Dawid Podsiadło – nowy teledysk do NAJNOWSZY KLIP >> 

Gabi Drzewiecka poprowadzi Big Brothera

Gabi Drzewiecka poprowadzi nową edycję programu Big Brother. (Premiera już 13 września 2019 roku). Dziennikarka zastąpi w tej roli Agnieszkę Woźniak-Starak.

O tym kto będzie gospodarzem jesiennej odsłony Big Brothera poinformował dyrektor programowy telewizji TVN – Edward Miszczak.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, że nowy sezon „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka – powiedział w programie Dzień Dobry TVN.

Przypomnijmy, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 30 sierpnia, natomiast żałobna msza święta została odprawiona dzień wcześniej w kościele w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą.

Piotr Starak pożegnany przez żonę TYMI słowami >>

Gabi Drzewiecka: kim jest?

Gabi Drzewiecka urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Warszawie. Źródła podają, że jako dziecko mieszkała w Dżakarcie (Indonezja). Jest dziennikarką oraz prezenterką radiową i telewizyjną.

Od 2014 roku Gabi Drzewiecka przeprowadza wywiady z muzykami, które są emitowane w Dzień Dobry TVN. Od 2019 roku prowadzi też weekendowe wydanie programu.

Drzewiecką możecie znać też z innych telewizyjnych show – Mistrzowskie Cięcie i Zanim Cię Zobaczę (TVN Style). Na antenie Canal+ Gabi Drzewiecka prowadzi muzyczny format – Nowa Tonacja.

Przez 6 lat Drzewiecka prowadziła w radiu Chillizet swój autorski program – Gabinet Dźwięku. Zrezygnowała z pracy w rozgłośni w czerwcu 2019 roku.

Podwójne klasy: z czym zmierzą się uczniowie pierwszych klas szkół średnich? >> 

Gabi Drzewiecka: chłopak, instagram

Od listopada 2014 roku Gabi Drzewiecka jest związana z redaktorem Dzień Dobry TVN – Łukaszem Riedelem. Para wspólnie opiekuje się psem o imieniu Mordka.

Gabi Drzewiecką możecie śledzić na Instagramie (@g_rulez), gdzie obserwuje ją teraz ponad 84 tysięcy osób.

Myślicie, że Gabi Drzewiecka sprawdzi się jako prowadząca Big Brothera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chill☺️ #goodtimes #happy #vacation #usa #summer

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj