Reklama
placeholder
News

Akop Szostak zareagował na hejt, który spotkał go po rozstaniu. Stanął w obronie Sylwii

Akop Szostak zareagował na hejt, który spotkał go po rozstaniu. Stanął w obronie Sylwii

fot. Instagram: @akopszostak / @szostakycom

Reklama
Reklama
placeholder

Akop i Sylwia Szostakowie ogłosili swoje rozstanie w mediach społecznościowych, przez co spotkali się ze sporą krytyką. Zawodnik MMA postanowił stanąć w obronie trenerki wyznając, że nie pozwoli na hejt.

W piątek 29 marca Akop i Sylwia Szostakowie dodali na swoje profile na Instagramie wpis, w którym poinformowali, że podjęli decyzję o rozstaniu po 10 latach małżeństwa. Ta informacja była ogromnym zaskoczeniem dla ich obserwatorów. Akop i Sylwia Szostakowie dotychczas dzielili się w sieci wieloma szczęśliwymi chwilami i zapewniali, że są w sobie bardzo zakochani. W swoim wpisie przyznali jednak, że ''po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów'' nie udało im się uratować związku. Małżeństwo zapewniło, że ich ''wzajemny szacunek pozostaje niezmienny'' i nie mają zamiaru ''wdawać się w internetowe dyskusje, ani antagonizować się nawzajem''. W związku z tym Akop Szostak postanowił zareagować na negatywne komentarze.

Akop i Sylwia Szostak ROZSTALI SIĘ! Wydali oświadczenie >>

Akop Szostak reaguje na hejt z powodu rozstania z Sylwią

Rozstanie Akopa i Sylwii Szostaków wciąż wzbudza wiele emocji. Internauci mają im za złe to, że w mediach społecznościowych pokazywali wyłącznie swoje szczęśliwe chwile, przez co sprawiali wrażenie idealnej pary. Niektóre osoby do niedawna twierdziły, że do ich rozstania mogły przyczynić się osoby trzecie. Influencer zdementował jednak te plotki, a trenerka wyznała, że w ich małżeństwie nie układało się już od dawna. Akop i Sylwia Szostakowie spotkali się przez to z tak dużym hejtem, że postanowili wyłączyć możliwość komentowania pod swoimi wpisami na Instagramie.

Natsu i Dubiel się rozstali? Skomentował dochodzenie 'internetowych detektywów' >>

W Wielkanoc Akop Szostak postanowił odnieść się do krytyki internautów w oświadczeniu, którym podzielił się na swoim InstaStory. Influencer stanął w obronie swojej byłej partnerki i poinformował, że będzie ''blokował chamskie komentarze'' na temat jego małżeństwa. Zapelował też do internautów, aby ci powstrzymali się od wyzwisk: 

Dziś święta, skoro większość je obchodzi, to spróbujmy w takim dniu zachować się trochę inaczej. Ze swojej strony będę blokował chamskie komentarze w moim czy Sylwii kierunku. To że jest, jak jest, nie oznacza, że się godzę na to. Rozumiem wasze zdanie, ale nie wyzwiska. Tym bardziej nie dziś. Zdrowych i radosnych świąt.

W jednym z wcześniejszych wpisów na swoim profilu na Instagramie Akop Szostak zaapelował też do internautów, aby ci nie szukali winnych czy sensacji w sprawie zakończenia jego małżeństwa. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama