Reklama
placeholder
News

Akop Szostak komentuje rozstanie z żoną. Wyznał czego się od niej nauczył

Akop Szostak komentuje rozstanie z żoną. Wyznał czego się od niej nauczył

fot. Instagram: @sylviafitness / @akopszostak

Reklama
Reklama
placeholder

 Akop Szostak opublikował kolejny wpis odnośnie rozstania z Sylwią. Zdradził w nim, czego nauczył się od swojej żony. 

Akop i Sylwia Szostakowie rozstali się po 10 latach małżeństwa. Para poinformowała o swojej decyzji pod koniec marca 2024 roku. Opublikowali wtedy wpisy na swoich profilach na Instagramie, gdzie dotychczas dzielili się samymi szczęśliwymi chwilami. Dlatego tez informacja o ich rozstaniu była ogromnym zaskoczeniem dla ich obserwatorów. Trenerka i zawodnik MMA zapewnili swoich fanów, że mimo wszystko ich ''wzajemny szacunek pozostaje niezmienny''. Akop Szostak udowodnił to w swoim najnowszym wpisie, w którym podziękował żonie za nauczenie go pewnej cennej rzeczy.

Sylwia Szostak odniosła się do rozstania z Akopem. Nie może dłużej znieść plotek >>

Akop Szostak wyznał czego nauczyła go Sylwia

Jeszcze do niedawna nic nie wskazywało na to, że Akop i Sylwia Szostakowie planują się rozstać. Para zapewniała w mediach społecznościowych, że jest w sobie bardzo zakochana. Jakiś czas temu zaadoptowali nawet czwartego psa, czyli jamnika o imieniu Dracula. Okazuje się, że Akop zdecydował się na adopcje psów właśnie dzięki Sylwii.

Akop Szostak zareagował na hejt, który spotkał go po rozstaniu. Stanął w obronie Sylwii >>

W środę 10 kwietnia Akop Szostak podzielił się na swoim InstaStory zdjęciem zza kulis odcinka serialu, w którym wystąpił z Sylwią przed ich rozstaniem. Zawodnik MMA wyznał, że nauczył się od swojej żony ''miłości do psiaków z adopcji'':

(...) Był to wyjątkowy odcinek, ponieważ promowaliśmy w nim adopcję psów. Mimo że moje życie i Sylwii potoczyło się, jak potoczyło, będę zawsze wdzięczny, bo to od niej nauczyłem się miłości do psiaków z adopcji. Cieszę się, że mogę dołożyć swoją cegiełkę i promować adopcję, ponieważ w schroniskach jest zbyt wiele takich piesków!

Akop Szostak dzięki Sylwii do dziś angażuje się w pomoc czworonogom. Trener zapewnił też, że zrobi wszystko, aby po ich rozstaniu ich psy były szczęśliwe. Poza Draculą była para zaadoptowała Mateusza, Bójkę i Mimi. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama