News

Ala Boratyn z Blog 27 wzięła ślub! Jak dzisiaj wygląda?

Ala Boratyn z Blog 27 wzięła ślub! Jak dzisiaj wygląda?

Fot. YouTube.com/Onet100

Ala Boratyn z Blog 27 wzięła ślub! Jak dzisiaj wygląda piosenkarka? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Eurowizja Junior 2020: Lena Marzec ma szanse na wygraną? >>

Ala Boratyn wzięła ślub

Alicja Boratyn, która zaczynała karierę jako nastolatka w zespole Blog 27, wyszła za mąż za Jakuba Sikorę. Niedawno na Instagramie @ala.zastary pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć 27-latkę w sukni ślubnej i welonie.

Zamiast kwiatów poprosimy $$$ - czytamy pod fotką.

Ala Boratyn i jej mąż dostali mnóstwo gratulacji od fanów, którzy na początku podejrzewali, że ślubne zdjęcia pochodzą z planu nowego teledysku. ;-) 

Aaaa, jak wspaniale! Gratulacje!! Wszystkiego dobrego.

Ej! Niech Wam się wiedzie!

Brawo, młoda para! 

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Viki Gabor: koledzy zazdroszczą jej sławy? „Jestem jaka jestem” >>

Ala Boratyn – Blog 27, kim jest, co robi?

Alicja Boratyn wspólnie z Tolą Szlagowską w 2005 roku założyła zespół Blog 27. Miała wtedy 13 lat. Ich pierwszy singiel – cover utworu Alexii – Uh La La La – okazał się przebojem. Jesienią 2005 roku Blog 27 wypuścił debiutancką płytę <LOL>, na której znalazła się nie tylko piosenka Uh La La La, lecz także m.in. Hey Boy (Get Your Ass Up), Wid Out Ya i I Still Don’t Know Ya. Blog 27 odniósł sukces i wyruszył w trasę koncertową po Niemczech, Austrii i Szwajcarii z Tokio Hotel.

W 2006 roku Ala Boratyn odeszła z grupy, a jako powód podawała to, że „działalność w zespole ją ogranicza” i „nie ma w nim swojego zdania”. Później zajęła się karierą solową. Rok później wydała płytę Higher, którą promował singiel Angel.

Piosenkarka nagrała też kilka utworów na potrzeby serialu Majka z 2010 roku. Motywem przewodnim produkcji był jej cover hiszpańskiej piosenki Jeanette -  Porque te Vas (Nie Pytaj Mnie). 

Anna Lewandowska kończy 32 lata. Tak się zmieniała >>

Jak podają portale, w 2016 roku Ala Boratyn wspólnie z kolegami ze szkoły stworzyła zespół Wicked Giant. W jednym z wywiadów, którego udzieliła w 2017 roku wokalistka zdradziła, że studiuje kulturoznawstwo.

9 czerwca 2020 roku premierę miała płyta Jutro? Ali Boratyn i Jakuba Sikory (Zastary). Album ukazał  się nakładem ich własnej wytwórni – Postaranie.

Przyłączamy się do gratulacji dla młodej pary! :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zamiast kwiatów poprosimy $$$ #lol

Post udostępniony przez Alicja Boratyn I Jakub Sikora (@ala.zastary)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już 4 lata się ze sobą bujamy 😅😍❤️ #miłość

Post udostępniony przez Alicja Boratyn I Jakub Sikora (@ala.zastary)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy miejscowy pan żulik mówi do ciebie: -Bonjour! Ca va? 😊😂 #normalnieparyż

Post udostępniony przez Alicja Boratyn I Jakub Sikora (@ala.zastary)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BLOG 27 <LOL> Magic Records _ Zespół Blog 27 jest, a raczej był jednym z niewielu polskich wykonawców, który w jakimś stopniu otarł się o światową karierę. Wydana w 2005 roku debiutancka płyta grupy zatytułowana <LOL> przyniosła kilka przebojów i znalazła na świecie ponad 250 tysięcy nabywców trafiając na listy przebojów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Japonii i na Węgrzech. Dużą siłą zespołu była przebojowość Toli i Ali, wokalistek zespołu, które oprócz wyrazistych, głośnych wręcz osobowości, potrafiły też dobrze śpiewać. W połączeniu z oryginalnym, krzykliwym wyglądem i przebojowymi piosenkami zespół bardzo szybko podbił rynek muzyczny. Pierwsza popularność przyszła wraz z coverem hitu „Uh la la la”. Idąc za ciosem dziewczyny wydały na singlu drugi hit „Hey Boy (Get Your Ass Up)”. Obie piosenki były dobrym reprezentatem debiutanckiej płyty. Z jednej strony mamy radosne, dziewczęce piosenki, a z drugiej buntownicze, pop-rockowe numery z ostrym „Wid Out Ya” na czele. Utrzymany lekko w klimacie emo wizerunek pozwolił dziewczynom nie tylko promować album ale też wyruszyć w trasę z popularnym wtedy zespołem Tokio Hotel. Płyta choć młodzieżowa była po prostu świetnie przygotowana, oprócz singlowych utworów super wypada także „Stay Outta My Way”, a kończące promocje płyty „Who I Am?” pokazało bardziej nostalgiczną stronę grupy. Było minęło, kariera krótka ale udana. #blog27 #lol #alaboratyn #tolaszlagowska #uhlalala #heyboy #getyourassup #widoutya #whoiam #tokiohotel #polskamuzyka #polskapłyta #recenzja #bartekrecenzje #zbierampłyty #kolekcjapłyt #muzyka #mycds #cdcollection

Post udostępniony przez BARTEK'S REC💿RDS (@barteksrecords)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.