News

Alan Andersz wspomina swój wypadek. Pierwszy raz tak się otworzył

Alan Andersz wspomina swój wypadek. Pierwszy raz tak się otworzył

Fot. Instagram.com/ alandersz

Alan Andersz wspomina swój wypadek na Instagramie. Aktor po raz pierwszy tak bardzo się otworzył. Co dokładnie napisał?

Ariana Grande chce dożywocia dla dilera byłego chłopaka >> 

Alan Andersz – wypadek

W 2012 roku Alan Andersz uległ poważnemu wypadkowi. W czasie imprezy urodzinowej Antka Królikowskiego aktor spadł ze schodów. Na skutek groźnego upadku Andersz doznał urazu głowy i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Tam przeszedł kilka operacji, m.in. trepanację czaszki. Po zabiegu zapadł w śpiączkę, ale na szczęście wybudził się z niej po kilku dniach. W 2016 roku Alan Andersz wrócił do pracy przed kamerą.

Uczniowie nie odbiorą świadectw ani legitymacji. Nowy przepis >> 

Niedawno Alan Andersz, przy okazji spotkania z zawodnikami z Polskiego Związku Zapaśniczego, opublikował poruszający wpis na Instagramie, w którym wspomina wypadek sprzed lat. 30-latek przyznał m.in., że jego życie było zagrożone, a lekarze twierdzili, że nawet jeśli przeżyje, będzie wymagał opieki do końca życia.

Mija ponad 7 lat od wydarzenia, które odmieniło całe moje życie. 7 lat odkąd narodziłem się na nowo. W tym czasie nauczyłem się wiele o ludziach, ale najwięcej o sobie. Każdego dnia budzę się wdzięczny za to co mam i z ogromną radością patrzę na to co przede mną. Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi – kiedy ja leżałem w śpiączce oni słuchali o tym, że najpewniej nie przeżyję a nawet jeśli to będę wymagał dożywotniej opieki. Przez długi czas miałem problem z tym, żeby mówić o tym co mnie spotkało. Nie chciałem wracać myślami do tych traumatycznych przeżyć. Dzisiaj wiem, że warto. To swego rodzaju katharsis, które sprawia, że z większą przyjemnością patrzę w lustro (…) – czytamy.

Avicii: specjalny koncert z hitami DJ-a. Gdzie i kiedy się odbędzie? >> 

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla Alana Andersza. Niektórzy pisali w komentarzach, że historia aktora jest dla nich motywacją i inspiracją.

To inspirujące jak dzielisz się swoją siłą. Dzięki!

Niech moc będzie z Tobą kolego

Inspiracja! Dobrze, że jesteś i dzielisz się swoją historią

Piękna motywacja. Brawo.

Ed Sheeran szykuje wystawny ślub! Co już wiemy? >> 

Alan Andersz – kim jest?

Alan Andersz urodził się 4 października 1988 roku w Warszawie. Jest aktorem i tancerzem. Andersz zaczął trenować taniec w wieku ośmiu lat. Należał do formacji Kamion Dance Piotra Galińskiego oraz V2 Agustina Egurroli. Alan Andersz kilka razy reprezentował Polskę na tanecznych Mistrzostwach Europy i Świata.

W 2012 roku Alan Andersz ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Wystąpił m.in. w filmach Pręgi (2004) i Obława (2012) oraz serialach: Komisarz Alex, Układ WarszawskiPopularność zdobył dzięki roli Patryka Jankowskiego w serialu 39 i Pół (2008). Od września 2019 roku możemy go oglądać w kontynuacji historii – serialu 39 i Pół Tygodnia.

Alan Andersz wystąpił w kilku programach telewizyjnych. W 2008 roku wziął udział w programie Taniec z Gwiazdami. Tańczył w parze z Blanką Winiarską. Zajął 6. miejsce. W 2017 roku był uczestnikiem drugiego sezonu show Agent-Gwiazdy. Był też jurorem w programie Got to Dance.Tylko Taniec.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mija ponad 7 lat od wydarzenia, które odmieniło całe moje życie. 7 lat odkąd narodziłem się na nowo. W tym czasie nauczyłem się wiele o ludziach, ale najwiecej o sobie. Każdego dnia budzę się wdzięczny za to co mam i z ogromną radością patrzę na to co przede mną. Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi - kiedy ja leżałem w śpiączce oni słuchali o tym, że najpewniej nie przeżyję a nawet jeśli to będę wymagał dożywotniej opieki. Przez długi czas miałem problem z tym, żeby mówić o tym co mnie spotkało. Nie chciałem wracać myślami do tych traumatycznych przeżyć. Dzisiaj wiem, że warto. To swego rodzaju katharsis, które sprawia, że z większą przyjemnością patrzę w lustro. Niedawno zostałem zaproszony przez Polski Związek Zapaśniczy @pzz_official, żeby opowiedzieć swoją historię Zawodnikom, którzy będą reprezentować nasz kraj na zbliżających się Mistrzostwach Świata. Panowie - spotkanie z Wami to prawdziwy zaszczyt. Ja wyszedłem ze spotkania silniejszy. Mam nadzieję, że Wy też. Trzymam kciuki bo jesteście Wojownikami, z których powinno się brać przykład. Ja też wiem czym jest walka. Wiem, że nie jest to łatwe. Wiem, że można odpocząć ale nigdy nie należy odpuszczać.

Post udostępniony przez Alan Andersz (@alandersz)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siemano siemano! Nie będę pisał jakichś motywacyjnych gadek o wychodzeniu ze strefy komfortu, o tym, że wszystko zależy od Ciebie, o tym, że każdego dnia masz wybór i innych mądrości, które można teraz masowo zobaczyć przy zdjęciach gołej dupy laski, która została sfotografowana robiąc białkowego szejka w kuchni w bieliźnie którą powinna założyć ewentualnie w zaciszu swojej sypialni dla chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Gardzę tym. Gardzę dorabianiem teorii do chęci zdobycia lajków softpornem poprzez kopiowanie mądrości średniointeligentnych motywatorów z internetu. Gardzę tym, ponieważ przez takie gówno dzieciaki wpadają w kompleksy bo niestety ilość followersów jest teraz ZAJEBIŚCIE ważna. Co za bzdura! Otwórzcie oczy o ile nie jest już za późno. Naprawdę są na Świecie ważniejsze rzeczy od tego całego kłamstwa. Jeżeli będzie chciał ktoś kiedyś posłuchać to z chęcią opowiem jakie ja i wielu innych mądrych ludzi z całego Świata ma zdanie na ten temat. A tym czasem wrzucam zdjęcie napiętch bicepsów bo ciężko na to pracowałem i się jaram! Jaram się tym, że po wypadku stanąłem na nogi i trenuję. Dla siebie i dla tych, którzy mają moment słabości, żeby wiedzieli, że wszystko się da zrobić! Miłego dnia! Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze!!! . . #me #biceps #curl #real #motivation #after #workout #pump #happy #wake #up #think #gym #goodvibesonly #happiness #onelife #live #love #life #jump #picoftheday

Post udostępniony przez Alan Andersz (@alandersz)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wakacyjne wibracje Grecko-wspinaczkowe :)

Post udostępniony przez Alan Andersz (@alandersz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#windowy

Post udostępniony przez Alan Andersz (@alandersz)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj